← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílničky pro děti, Děti
Výtvarná dílnička pro děti- FIMO hmota - "vytvoř si svůj hravý jídelní servis"
↑ 12.6 2021 09:00 ↓ 13:00
Zveme Vás na tvořivou dílničku pro děti i dospělé zaměřenou na unikátní FIMO hmotu - jednu z nejoblíbenějších modelovacích hmot, ze které lze vyrobit nejrozmanitější tvary. FIMO hmota je jeden z nejkreativnějších a úžasně barevných materiálů vůbec. Fimo je polymerová hmota, se kterou lze všemožně pracovat a po té se vytvrdí v troubě bez toho, aniž by změnila tvar. 

Děti si vyrobí vlastní barevné příbory, misky, talířky a skleničky. Naučí se u toho jak s FIMO hmotou pracovat a budou tak rozvíjet své výtvarné schopnosti pod vedením zkušené lektorky. Své výrobky si pak každý z účastníků může vzít domů.

Věk: 9 - 13 let

Max. 12 dětí.

Cena: 700,- (materiál - jídelní servis - sklenička, příbor, talířek + lektorné)

Registraci proveďte nejpozději do 5. 6. 2021. Děkujeme za pochopení.
volná místa 12/12
700 Kč

Fotogalerie

Lucie Králíková

lektor
V současné době studuje na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru Marka Meduny a Petra Duba obor malířství IV. Ve své tvorbě se věnuje kombinaci klasické malby a dalších technik jako je například práce s tištěnými textiliemi. Tematicky se soustředí na zkoumání rozhraní mezi deníkovými kresebnými záznamy, vlastními vzpomínkami a působení na tělo. Důležitost pro ni hraje propojování s jinými obory a neustálé čerpání z jiných zdrojů, cestování a hédonistických momentů života.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč