Líbí se Vám naše prostory? Potřebujete sál až pro 32 osob nebo učebnu vybavenou notebooky s přístupem k internetu? Nebo raději menší soukromou učebnu pro konzultace, doučování, koučink nebo individuální výuku? Můžeme Vám nabídnout všechny možnosti a učebnu přizpůsobit Vašim požadavkům. Zajistíme catering, coffee break i raut pro větší počet účastníků. Podívejte se na prostory k pronájmu a napište nám.

Art Rubikon

Sál Art 32

Přednáškový sál s výstavní plochou se nachází v přízemí objektu vedle kavárny. Je vhodný pro semináře, besedy, oslavy, svatby, smuteční hostiny, školení, firemní setkání a další. Prostor je bezbariérový, uspořádáním nábytku můžeme vytvořit několik variant sezení, nebo nechat prostor volný. V sále tak vznikne v návaznosti na jeho uspořádání 32 až 44 míst k sezení. Sál je vybaven dataprojektorem a promítacím plátnem, v celé budově je přístup k internetu. Nabízíme také zajištění cateringu.
Art Rubikon

Učebna Art 12

Učebna s kapacitou 12 osob, vhodná pro semináře, workshopy, výtvarné a rukodělné kurzy, besedy, výuku cizích jazyků, výuku práce s počítačem, firemní školení či přednášky pro menší skupiny. Učebna je vybavena širokoúhlou obrazovkou a 12 notebooky, přístup k internetu je samozřejmostí. Uspořádáním nábytku můžeme vytvořit několik variant sezení, nebo díky skládacím stolům vytvořit prostor pro volný pohyb. Učebna je ve 2. nadzemním podlaží, bezbariérově přístupná venkovním schodištěm se schodolezem. Nabízíme také možnost dodání cateringu nebo rezervaci stolů v kavárně.
Art Rubikon

Učebna Art 6

Učebna vhodná pro konzultace, koučink, výuku cizích jazyků, individuální či párovou výuku do 6 osob. Nachází se ve 2. nadzemním podlaží, je bezbariérově přístupná díky venkovnímu schodišti se schodolezem. Vybavena širokoúhlou obrazovkou. Jako v celé budově, i v této učebně je přístup k internetovému připojení. Možnost zajištění cateringu nebo rezervace stolů v kavárně.

MÁTE ZÁJEM O PRONÁJEM?

Zavolejte nám na: +420 702 217 089
nebo nám napište na: art@artrubikon.com

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč