Aktuality

OLOMOUCKÁ MUZEJNÍ NOC 2021
Dne 18.6. pro Vás máme otevřeno až do 20 hod.
Přijďte se podívat na naši unikátní výstavu
"24. Salon filmových klapek" 
a můžete si dát i něco dobrého v naší kavárně Art Kafé.

Těšíme se na Vás
18.6 2021
Josef Zlamal: "Živit se uměním je běh na dlouhou trať. Skrze cesty po světě jsem objevil domov."
Rádi bychom se s Vámi podělili o nejnovější díl podcastu HanáJede, který se natáčí v Art Rubikonu. 
Jeho hostem byl výtvarník Josef Zlamal, který aktuálně vystavuje se svou partnerkou Andreou Vytlačilovou u nás v Art Galerii.

"Jak náročné je živit se uměním? Jaké mýty nejčastější kolují o umělcích? Jaký mají Češi vztah k umění a co by poradil začínajícím výtvarníkům? To vše a mnohem víc prozradí ve 23.díle podcastu HanáJede malíř a výtvarník Josef Zlamal."

Zaposlouchejte se do povídání o umění, umělcích a životě. 
Podcast si můžete pustit i s videem zde: https://youtu.be/pqSt7eaS1WI
4.6 2021
Znovu otevření kurzů jógy
Dobrý den,

rádi bychom Vás informovali, že od pondělí 24. 5. 2021 opět pokračujeme v kurzech Teen jógy a Hravé jógy pro Vaše děti. Časy jsou stejné jako předtím, tedy Hravá jóga pro děti od 5 do 10 let od 15:15 do 16:15 a Teen jóga pro dívky od 11 do 14 let od 16:15 do 17:15 . 

Vše pod vedením lektorky Marty Haderkové Dis.

Moc se těšíme na Vaši návštěvu.

S pozdravem,

Vedení ART RUBIKON
18.5 2021
Informace k aktuálnímu provozu centra
Vzhledem ke konci nouzové stavu pracujeme na obnově a realizaci programu v centru ART RUBIKON. Věříme, že v dohledné době se budou moci uskutečnit první akce. Na všechny akce se můžete hlásit v sekci Program v horní části našeho webu.

Děkujeme za přízeň a těšíme se v brzké době nashledanou.
16.4 2021
Informace o omezení provozu v současné době
Dbáme o zdraví nás všech a proto vzhledem k aktuálním vládním opatřením, které se vztahují k situaci okolo COVID - 19, jsme bohužel nuceni mít naše centrum zavřené. Jakmile to bude možné, ihned centrum ART RUBIKON pro všechny z Vás znovu otevřeme. Veškerý již naplánovaný program přesouváme na jiné termíny a rovněž plánujeme i další akce pro všechny věkové kategorie na nadcházející měsíce.

Doufáme, že nám situace brzy dovolí všechno uskutečnit.  Nemusíte se bát zaregistrovat se na jakoukoliv akci. Cena vstupného Vám bude v případě zrušení akce bez problému vrácena.

Věříme, že vzhledem k aktuální situaci naše kroky chápete a moc se těšíme, až se v ART RUBIKONU potkáme. Všem přejeme hlavně pevné zdraví!


Děkujeme, že jste s námi!

Váš tým centra ART RUBIKON.

26.1 2021
Neděle 13. 12. 2020 ART KAFÉ OTEVŘENO
Třetí adventní neděli máme v ART KAFÉ otevřeno od 9:00 do 17:00 hodin. 
Přijďte ochutnat výborné Spice Chai cappuccino nebo vyzkoušet neodolatelné Pumpkin Spice Latte se šlehačkou. 
12.12 2020
DÁRKOVÉ POUKAZY
Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na kurzy, semináře, akce i aktivity konané během příštího roku 2021 v ART RUBIKONU z. s. nejen jako vánoční dárek pro své blízké.
Dárkový poukaz je možné také vyhotovit na míru dle Vašeho přání.

Dárkové poukazy lze zakoupit přes www.artrubikon.com nebo objednat na e-mailové adrese: art@artrubikon.com, telefonicky: 702 217 089 nebo osobně v ART KAVÁRNĚ, Dobnerova 24a, Olomouc. Po zaplacení Vám budou poukazy zaslány poštou nebo si je lze osobně vyzvednout v ART KAVÁRNĚ, Dobnerova 24a, Olomouc. 
8.12 2020
Prodloužení členství
Dobrá zpráva pro všechny naše členy!

Vážíme si vaší důvěry, trpělivosti a podpory, kterou nám po celou dobu projevujete.

Rozhodli jsme se vám poděkovat a členství ve spolku ART RUBIKON z.s. jsme vám prodloužili až do konce roku 2021.

Děkujeme vám za přízeň a těšíme se brzy na viděnou!
29.10 2020
Vládní opatření - informace o omezení provozu
Z nařízení vlády České Republiky je od 5.10.2020  vyhlášen nouzový stavu na dobu 30 dní.

Vzhledem k situaci, která je kolem nás, předpokládáme prodloužení nouzového stavu a trvající zákaz veškerých kulturních a spolkových akcí, uměleckých představení a vzdělávacích akcí.

V důsledku tohoto nařízení odkládáme veškeré naše listopadové akce naplánované do 20.11.2020 na začátek příštího roku. Akce po 20.11.2020 zatím necháváme aktivní a jsme v módu - "Naděje umírá poslední".
Naší snahou je avizované akce uskutečnit v co nejkratším náhradním termínu. O jejich konání Vás budeme v dostatečném předstihu informovat.

Ty z Vás, kteří máte zaplacenou registraci na zrušené akce, postupně kontaktujeme individuálně, abychom se domluvili na formě vrácení vstupného.

Moc nás mrzí, že musíme připravený program rušit a působíme Vám tak komplikace.

Věříme, že s ohledem na vývoj situace naše kroky chápete a že se společně s námi budete těšit na novinky, které pro Vás připravujeme.

Novinky můžete sledovat na našich stránkách www.artrubikon.com nebo na sociálních sítích
Facebook
Instagram


Děkujeme, že jste s námi!

Váš tým centra ART RUBIKON
18.10 2020
Okénko do semináře paní Jitky Ševčíkové
Nahlédněte s námi do semináře koučky, paní Jitky Ševčíkové, tentokrát na téma Emoční inteligence v mezigeneračních vztazích: Jak kultivovaně zvládat náročné komunikační situace. 

Díky profesionální péči Jitky Ševčíkové si nyní účastníci semináře poradí s náročnými životními situacemi, které přináší mezigenerační komunikační situace.

Ve čtvrtek dne 3.9.2020 se během dne účastníci semináře pozitivně naladili, vyzkoušeli si v praxi konkrétní situace, se kterými se potkáváme v každodenním životě a odnesli si odpovědi a rady na jejich vlastní otázky a zkušenosti.

Část programu proběhla na terase galerie ART RUBIKON, kde nám sluníčko dobilo energii a chuť vyzkoušet si nové poznatky v našich životech.

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou atmosféru.

Foto ze semináře zde .

Pokud jsme Vás naladili a rádi byste s námi strávili pozitivní chvilky, zveme Vás na další seminář Jitky Ševčíkové, konaný 22.10.2020. 
V hlavní roli téma Konflikt management - aneb konflikt nemusí být nutně boj. 

Těšíme se na Vás!


6.9 2020
Fo fo jé? No pfefe FIMÓ!!!
Rádi se s Vámi dělíme o zážitky. Tentokrát z dílničky s úžasnou FIMO hmotou.

V sobotu 27.8.2020 jsme se s dětmi  naučili válet válečky, kombinovat barvy a krájet hmotu. Tou jsme ozdobili skleničky, svícínky, lžičky a děti vyrobily šperky pro maminky.

Každé dílo je originál a dětem se vše moc povedlo. Posuďte sami zde :-)

Pokud Vás výtvory dětí motivovaly, budeme se na Vás těšit na další FIMO dílničce v listopadu. 
6.9 2020
Teen jóga - otevření lekcí
Od 7. září 2020 každé pondělí v 16:15 - 17:15 hodin otevíráme opět lekce TEEN JÓGY
Délka trvání: 60 min
Tento kurz je určen slečnám ve věku 11-14 let.
Podložky poskytneme. Oblečení zvolte pohodlné, popřípadě je možnost převléknout se na místě.
Těšíme se !

2.9 2020
Hravá jóga pro děti - opět začínáme
Od pondělí 7. září 2020 začínáme hravou jógu pro děti s Martou Haderkovou. Začínáme v 15:15 hodin, konec lekce v 16:15 hodin.
Délka trvání: 60 min
Tento kurz je určen výhradně dětem ve věku 5-10 let. 
Podložky poskytneme. Oblečení pro děti zvolte pohodlné, popřípadě se mohou převléknout na místě.
Smích, pohyb, relaxace, zábava, hravost, fantazie, emoce, respekt, radost...to vše je součástí dětské jógy. 
 
2.9 2020
Program nerušíme, ale jsme zodpovědní, buďte i Vy!
Vzhledem k současné situaci spojené s šířením koronaviru Vás chceme ubezpečit, že neplánujeme rušení našich představení, kurzů, seminářů a dalších částí programu.

V našich prostorách se nepotkáte ve skupině větší než 50 osob včetně personálu. Pokud opatření nebudou zpřísněna, můžeme se v klidu nadále rozvíjet, sdružovat a bavit, čímž snížíme míru stresu a pomůžeme imunitě.

Šíření koronaviru přesto nebereme na lehkou váhu a chceme být zodpovědní, zvyšujeme hygienická opatření. A o totéž prosíme i Vás. Dodržujte hygienická opatření, buďte zodpovědní a ohleduplní. Pokud máte zaplacenou rezervaci a jste nemocní nebo se necítíte dobře, nebude problém dohodnout se na vrácení peněz. Rovněž prosíme klienty, kteří se nedávno vrátili z rizikových oblastí, aby zbytečně neriskovali a neohrožovali ostatní, i tady platí nabídka vrácení vstupného.

S úsměvem jde všechno lépe, proto buďme opatrní, ale ne vyděšení. Bráno pozitivně, aktuální společenský útlum můžeme využít právě k osobnímu rozvoji a relaxaci..
11.3 2020
Ohlédnutí za slavnostním otevřením 9.12.2019
Zahájení provozu umělecko-edukačního centra Art Rubikon bylo spojeno s vernisáží textilních obrazů významné slovenské umělkyně Lei Fekete. Slavnostního otevření se účastnila olomoucká televize zzip, reportáž můžete zhlédnout na Facebooku nebo tady, v čase 10:40.
9.12 2019
Olomoucká televize zzip zpovídala Petra Ševčíka a Jana Hanuše
Olomoucká televize zzip zpovídala Petra Ševčíka a Jana Hanuše v rámci jejich výstavy u nás v Art galerii. Poslechněte si, co Vám autoři řeknou o své tvorbě! Video můžete zhlédnout přes Facebook a nebo na stránkách zzip (přejděte na čas 13:30).
27.2 2020
Výstava: Petr Ševčík a Jan Hanuš
Milí přátelé a příznivci výtvarného umění a spolku Art Rubikon, dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy plastik Petra Ševčíka a obrazů Jana Hanuše, která se uskuteční v pondělí 24. 2. 2020 v 18 hod. Výstava potrvá do 3. 4. 2020.
5.2 2020
Celodenní semináře - seberozvoj
Po celý rok se můžete registrovat na celodenní semináře pod vedením Jitky Ševčíkové, MBA.  Jitka Ševčíková je vyhledávaná lektorka, mentorka a koučka v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti a věnuje se dalšímu širokému spektru témat seberozvoje. Pro Art Rubikon si připravila témata jako je spánková psychohygiena, pozitivní inteligence, syndrom vyhoření, kritické myšlení, time management a další. Najděte si oblast která Vás zajímá a registrujte se už dnes.
10.1 2020
Výstava: Petr Válek
Milí příznivci výtvarného umění a spolku Art Rubikon,
vernisáž obrazů Petra Válka je již za námi. I přesto se však přijďte podívat na vystavená díla. Výstava potrvá do 22.2.2020.
Máme otevřeno od 8 do 18h.
9.1 2020
Art Kafé
V úterý 10.12.2019 v 8:00 zahájila svůj provoz, v rámci umělecko-edukačního centra Art Rubikon také naše kavárna Art Kafé. Přijďte posedět s přáteli nebo rodinou, posnídat s obchodním partnerem, nebo jen zahnat chuť na sladké. Děti jistě ocení výtečný dortík nebo horkou čokoládu a dospělým se zavděčíme šálkem výtečné výběrové kávy či sklenkou kvalitního vína.
9.12 2019

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč