Aktuality

Teen jóga - otevření lekcí
Od 18. května každé pondělí a středu v 16:15 - 17:15 hodin otevíráme opět lekce TEEN JÓGY.
Délka trvání: 60 min
Tento kurz je určen slečnám ve věku 11-14 let.
Podložky poskytneme. Oblečení zvolte pohodlné, popřípadě je možnost převléknout se na místě.
Těšíme se na Vás. 

11.5 2020
Hravá jóga pro děti - opět začínáme
Od pondělí 18. května a také nově další termín od středy 20. května 2020 začínáme hravou jógu pro děti s Martou Haderkovou. Začínáme v 15 hodin, konec lekce v 16 hodin.
Délka trvání: 60 min
Tento kurz je určen výhradně dětem ve věku 6-10 let. 
Podložky poskytneme. Oblečení pro děti zvolte pohodlné, popřípadě se mohou převléknout na místě.
Smích, pohyb, relaxace, zábava, hravost, fantazie, emoce, respekt, radost...to vše je součástí dětské jógy. 
 
11.5 2020
Opětovné zahájení pořádání seminářů
Vážení příznivci ART RUBIKONu,

vzhledem k uvolňování vládních opatření souvisejících s koronavirovou epidemií  jsme pro Vás již připravili následující program:

3. června 2020   9 - 12 h on-line živé vysílání s Ing. Vlaďkou Roldánovou na témata Změna v přímém přenosu aneb co se změní a co zůstane stejné - ZDARMA.

26. května 2020   9 - 12 h on- line živé vysílání s Ing. Vlaďkou Roldánovou na téma Odolnost v době koronaviru aneb o co se opřít, když se svět kolem mění - ZDARMA.

2. června 2020  9 - 16 h  seminář s Ing. Jitkou Ševčíkovou  - Time Management JINAK.

23. června 2020  9 - 16 h seminář s Ing. Vlaďkou Roldánovou, v tomto termínu již osobně na téma Změna v přímém přenosu anebo co se změní a co zůstane stejné.


Podrobné informace k jednotlivým seminářům najdete v sekci Program.


Dále bychom Vás chtěli informovat o prodloužení výstavy Petra Ševčíka a Jan Hanuše v ART GALERII našeho vzdělávacího centra do 12. 6. 2020 a také Vás pozvat do naší kavárny ART KAFÉ, která nabízí nyní nejen výbornou kávu s sebou, ale také chlazená jídla, muffiny a slané koláče.

Na letní sezonu jsme pro Vás připravili od 11.5. posezení na venkovní zahrádce a nové letní menu, včetně horkých malin a kávy se zmrzlinou. Těšíme se na Vás!

A dobrá zpráva pro naše členy - Vaše členství v naší spolku ART RUBIKON jsme vám prodloužili až do konce roku 2021!
3.6 2020
Nová vládní opatření - informace o omezení provozu
Určitě už se k naprosté většině z nás dostala informace o vyhlášení nouzového stavu na dobu 30 dní. Od zítřejšího rána se mimo jiné zakazují veškeré kulturní a spolkové akce, umělecká představení a vzdělávací akce, které přesahují ve stejný čas 30 osob. Toto nařízení platí do odvolání.

V důsledku toho rušíme zítřejší představení Hoď se do pogody, domlouváme přeložení na podzim. Stejně tak rušíme veškeré aktivity příštího týdne. Naší snahou bude avizované akce uskutečnit v náhradním termínu a o jejich konání Vás budeme v dostatečném předstihu informovat.

Ty z Vás, kteří mají zaplacenou registraci na zrušené akce, postupně kontaktujeme individuálně, abychom se domluvili na formě vrácení vstupného. Moc nás mrzí, že musíme připravený program rušit a působíme Vám komplikace. Věříme, že s ohledem na vývoj situace naše kroky chápete a že nám zůstanete věrní. 
12.3 2020
Program nerušíme, ale jsme zodpovědní, buďte i Vy!
Vzhledem k současné situaci spojené s šířením koronaviru Vás chceme ubezpečit, že neplánujeme rušení našich představení, kurzů, seminářů a dalších částí programu.

V našich prostorách se nepotkáte ve skupině větší než 50 osob včetně personálu. Pokud opatření nebudou zpřísněna, můžeme se v klidu nadále rozvíjet, sdružovat a bavit, čímž snížíme míru stresu a pomůžeme imunitě.

Šíření koronaviru přesto nebereme na lehkou váhu a chceme být zodpovědní, zvyšujeme hygienická opatření. A o totéž prosíme i Vás. Dodržujte hygienická opatření, buďte zodpovědní a ohleduplní. Pokud máte zaplacenou rezervaci a jste nemocní nebo se necítíte dobře, nebude problém dohodnout se na vrácení peněz. Rovněž prosíme klienty, kteří se nedávno vrátili z rizikových oblastí, aby zbytečně neriskovali a neohrožovali ostatní, i tady platí nabídka vrácení vstupného.

S úsměvem jde všechno lépe, proto buďme opatrní, ale ne vyděšení. Bráno pozitivně, aktuální společenský útlum můžeme využít právě k osobnímu rozvoji a relaxaci..
11.3 2020
Ohlédnutí za slavnostním otevřením 9.12.2019
Zahájení provozu umělecko-edukačního centra Art Rubikon bylo spojeno s vernisáží textilních obrazů významné slovenské umělkyně Lei Fekete. Slavnostního otevření se účastnila olomoucká televize zzip, reportáž můžete zhlédnout na Facebooku nebo tady, v čase 10:40.
9.12 2019
Olomoucká televize zzip zpovídala Petra Ševčíka a Jana Hanuše
Olomoucká televize zzip zpovídala Petra Ševčíka a Jana Hanuše v rámci jejich výstavy u nás v Art galerii. Poslechněte si, co Vám autoři řeknou o své tvorbě! Video můžete zhlédnout přes Facebook a nebo na stránkách zzip (přejděte na čas 13:30).
27.2 2020
Výstava: Petr Ševčík a Jan Hanuš
Milí přátelé a příznivci výtvarného umění a spolku Art Rubikon, dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy plastik Petra Ševčíka a obrazů Jana Hanuše, která se uskuteční v pondělí 24. 2. 2020 v 18 hod. Výstava potrvá do 3. 4. 2020.
5.2 2020
Celodenní semináře - seberozvoj
Po celý rok se můžete registrovat na celodenní semináře pod vedením Jitky Ševčíkové, MBA.  Jitka Ševčíková je vyhledávaná lektorka, mentorka a koučka v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti a věnuje se dalšímu širokému spektru témat seberozvoje. Pro Art Rubikon si připravila témata jako je spánková psychohygiena, pozitivní inteligence, syndrom vyhoření, kritické myšlení, time management a další. Najděte si oblast která Vás zajímá a registrujte se už dnes.
10.1 2020
Výstava: Petr Válek
Milí příznivci výtvarného umění a spolku Art Rubikon,
vernisáž obrazů Petra Válka je již za námi. I přesto se však přijďte podívat na vystavená díla. Výstava potrvá do 22.2.2020.
Máme otevřeno od 8 do 18h.
9.1 2020
Art Kafé
V úterý 10.12.2019 v 8:00 zahájila svůj provoz, v rámci umělecko-edukačního centra Art Rubikon také naše kavárna Art Kafé. Přijďte posedět s přáteli nebo rodinou, posnídat s obchodním partnerem, nebo jen zahnat chuť na sladké. Děti jistě ocení výtečný dortík nebo horkou čokoládu a dospělým se zavděčíme šálkem výtečné výběrové kávy či sklenkou kvalitního vína.
9.12 2019

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč