← Zpět na program
Seminář
Včelí Královna - Ing. Vladimíra Roldánová
↑ 27.4 2021 10:00 ↓ 16:00
Žena na vedoucí pozici – úspěšná, a přesto nespokojená… Jak častý obrázek. Úspěch se dostavil, přesto: „něco" tomu schází… Z nadšení zbyla bohužel především únava. Pořád soutěžím, pořád někomu něco dokazuji, neustále ve střehu a v tlaku, kolik jen sil mě stojí, než vysvětlím (a prosadím) své záměry… a přitom, kde je pak moje radost, tvořivost, intuice, dobrodružství, objevování, vztahy…. Zkrátka, kde jsem já? Ženy umějí být v podnikání stejně úspěšní jako muži. Mužům podnikatelský úspěch jako takový stačí, cítí se v něm dobře, dává jim smysl i cíl, nabíjí je sám o sobě. Ženy - manažerky se v prostředí dosahování výkonu necítí úplně komfortně, často samy ani nevědí přesně, proč.
Hledání rovnováhy mezi výkonem a radostí je pak pro ženu manažerku klíčová otázka, trvalé téma, které není možné pominout. Co musí žena manažerka pochopit a po kterých mostech přejít, aby si mohla v klidu a přesvědčivě stát za tím, že to, co a jak cítí, je stejně důležité
jako to, co a jak dělá?
Seminář je určen (nejen) pro ženy na manažerských pozicích. V bezpečném prostředí a s ohledem na individuální přístup si pojmenujeme principy a
parametry manažerského prostředí a naučíme se vidět, odlišovat, využívat a oceňovat přínosy mužského a ženského principu.
Pojmenujeme základní ženské potřeby a budeme hledat možnosti, jak je v prostředí zaměřeném na výkon naplnit a uspokojit. Jak v roli manažerky vyvážit výkon a zároveň se přijímat taková, jaká jsem. Jak se nebát vidět své přednosti i slabiny. Jak víc plynout a zároveň vědět, že jsem sama v sobě v pořádku i v mužském prostředí zaměřeném na boj, soutěž a výkon. Jak si zargumentovat, že si mohu důvěřovat v tom, co cítím a stát si za tím. Jak vyvážit tlak požadavků a potřebu
být v souladu se sebou a i se svým týmem? Jak spolu-prožívat radost a emoce, na které vlastně není čas, bez kterých to ale nemá smysl a šťávu?
Seminář je určen těm ženám, které na denní úrovni čelí tlakům a požadavkům na výkon a přitom cítí, že svět by mohl být hezčí a radostnější, kdyby to „tak nějak víc plulo“.
volná místa 15/15
3 900 Kč

Fotogalerie

Ing. Vladimíra Roldánová

lektorka, konzultantka, kouč
Trenérka, konzultantka a kouč, členka EMCC, se zaměřením na vedení procesu změny, optimalizaci procesů, zlepšování obchodních dovedností, práci pod tlakem a prevenci manipulace (autorská know-how). Má 20letou zkušenost z oblasti výrobních firem, obchodu a bankovnictví. Je zakladatelkou platformy SPČR Fórum Industriale, praktická řešení pro výrobní sféru. Autorka úspěšných dlouhodobých programů koučování ke změně životního postoje.

Lektorka říká: ,,Vedu otevřené semináře manažerských dovedností a semináře o tom, jak pracovat se změnou. Za těch 18 let jimi prošly tisíce lidí. Mnoho z nich se ke mně vrací do koučovacího programu. A mnoho z nich mě oslovuje k tomu, abych pomáhala formovat postup při realizaci složitých změn uvnitř jejich firem.
Zkušenosti z managementu, projektů v rámci Svazu Průmyslu a dopravy ČR, stovek seminářů a úspěšně dokončených projektů mi umožňují rychle porozumět potřebám klientů i společností a rozvíjet to, o co opravdu jde. A to jste Vy."
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč