← Zpět na program
Jazykový kurz pro děti
Španělština pro studenty
↑ 7.10 16:00 ↓ 3.2 2022 16:00
Pravidelný kurz španělštiny pro studenty SŠ, kteří potřebují doučování nebo připravit k maturitní zkoušce. Kurz bude probíhat každý čtvrtek (od 07. 10. 2021) v čase 16 - 17 h.

V tomto kurzu si budeme zdokonalovat všechny základní dovednosti, které jsou pro úspěšné složení maturitní zkoušky nezbytné:

·         v rámci přípravy na didaktický test se budeme věnovat poslechu, porozumění psaným textům a gramatickým jevům,

·         pro potřeby písemné práce se zaměříme na to, jak správně napsat formální i neformální dopis/e-mail, esej či recenzi,

·         při přípravě na ústní část maturitní zkoušky postupně probereme jednotlivé její části tak, abyste získali dostatečné sebevědomí a u samotné zkoušky nebyli ničím zaskočeni: budeme procvičovat odpovědi na otevřené otázky, popis a porovnávání obrázků, probereme jednotlivá témata stanovená Vaší školou a také procvičíme různé situace (v hotelu, v obchodě, v restauraci, plánování a organizace výletu, návštěvy divadla, kina či muzea a jiné…

Cena: 2100 Kč/15 lekcí volná místa 6/6
2 100 Kč

Fotogalerie

Monika Večeřová

lektorka španělského jazyka
Dlouhodobě žila ve španělsky mluvících zemích (6 let ve Španělsku, 1 rok v Panamě a 10 let v Argentině). V Jižní Americe pracovala také jako průvodkyně. Velmi dobře zná místní zvyky, kulturu, historii a španělský jazyk ovládá na úrovni rodilého mluvčího.
 
Hodiny španělštiny vyučuje zábavnou formou zaměřenou na správnou gramatiku, slovní zásobu a konverzaci, kterou si studenti procvičí a odnesou přímo z hodin.
 
V současné době školí online učitelé jógy v Argentině a zůstává tak neustále v kontaktu s jazykem s rodilými mluvčími. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč