← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílničky pro mládež a dospělé
Kurz tečkování mandal
↑ 22.1 2022 09:00 ↓ 15:00
Jak živý kurz tečkování probíhá?
Technika je vhodná i pro úplné začátečníky. Každý umí štětcem namalovat tečku a tečkovaná mandala se skládá z hodně teček. 😉
Na živém kurzu stihneme namalovat mandalu o velikosti 30x30cm na černém podkladu. Vzor, tvar a barvy si zvolíte podle vzorů, které jsou na kurzu k dispozici a budete malovat podle nich nebo úplně podle sebe. Barvy vám budou namíchány dle vašeho přání.
Živý kurz probíhá v malé skupince členů, aby byl na všechny dostatek času a prostoru. Maximální počet členů skupiny je 15 osob.
V průběhu kurzu tečkovaná mandala máte všechny pomůcky k dispozici. Vy si přineste sebou pouze svačinu na oběd. Drobné občerstvení je na kurzu zajištěno (včetně kávy).
Na sebe si vezměte nějaké pracovní oblečení. Budete pracovat s akrylovými a ty nejdou vyprat. Tak ať si nezničíte své oblíbené kousky.
Kurzem Vás bude provázet zkušená lektorka s dlouholetými zkušenostmi - Lucia Čapková, která Vám vyzradí vše o této úžasné technice. Navíc každý účastník živého kurzu získá i přístup k online kurzu tečkování, kde si můžete kdykoli zopakovat potřebné informace.
Na této technice Tečkování je úžasné, že abyste nakreslili tečku tam, kam chcete a v požadované velikosti, musíte se soustředit. Donutíte tak svoje tělo zklidnit, svoji mysl zklidnit a krásně tak zrelaxujete. To je nádherný "vedlejší" účinek tohoto kurzu.

Cena: 1500 Kč/osoba (zahrnuje lektorné + materiál + drobné občerstvení).

Fotogalerie

Lucia Čapková

lektorka
Lucia Čapková má 16-ti letou praxi jako senior logistik manager různých distribučních centrech. Její kreativita a potřeby její duše zde však nemohly ven. A proto vytvořila projekt Dot Art Therapy, ve kterém probouzí kreativitu, relax a uvolnění. A to jak v sobě, tak i ve výtvarných kurzech pro veřejnost i ve firmách formou školení. Srdečně zve i Vás, abyste pootevřeli svou duši, zpomalili a načerpali sílu. Vyhnete se tak svému vyhoření, odpočinete si a doplníte energii. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč