← Zpět na program
Jazykový kurz pro dospělé
Angličtina pro začátečníky
↑ 6.10 17:00 ↓ 26.1 2022 17:00
Pravidelný kurz angličtiny pro začátečníky bude probíhat každou středu v čase 17 - 18 h. Začínáme 06. 10. 2021.

Kurz angličtiny pro začátečníky má za cíl především odbourat stud a obavu z cizího jazyka. Pohoda a pozitivní motivace studenta je u nás na prvním místě. Citlivý přístup lektorky a podpora studentů během výuky pracuje na zvýšení sebevědomí a objevování vlastních potenciálů. Po absolvování kurzu je účastník/student schopen základní konverzace v anglickém jazyce, zvládá slovní zásobu pro běžné hovory o sobě, cestování a okolí. Lekce budou probíhat v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup, ale zároveň poskytuje i výhody skupinových prací, dialogů a diskusí, které mají zásadní vliv na zvyšování jazykové úrovně.

Cena: 2400Kč/15 lekcí
volná místa 5/6
2 400 Kč

Fotogalerie

Hana Mifková

lektorka anglického jazyka
Hana Mifková vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč