← Zpět na program
Jazykový kurz pro dospělé
Angličtina pro pokročilé
↑ 2.2 17:00 ↓ 22.6 2022 17:00
Pravidelný kurz angličtiny pro pokročilé studenty bude probíhat každou středu v čase 17 - 18 h. Začínáme 02. 02. 2022.

Kurz angličtiny pro pokročilé je určen všem, kteří se chtějí zlepšovat ve svých jazykových dovednostech a rovněž i těm, kteří si chtějí svoji úroveň jazyka udržet. Kurz bude zaměřen zejména na zdokonalování mluveného projevu a porozumění. Budeme pracovat s autentickými materiály, poslouchat podcasty, sledovat videa, filmy či seriály. Probereme různá aktuální a zajímavá témata, která mohou navrhovat i sami studenti. Lekce budou probíhat v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup, ale zároveň poskytuje i výhody skupinových prací, dialogů a diskusí, které mají zásadní vliv na zvyšování jazykové úrovně.

Cena: 3400Kč/20 lekcí

Kurz bude otevřen v případě 3 přihlášených účastníků. 

Fotogalerie

Hana Mifková

lektorka anglického jazyka
Hana Mifková vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč