← Zpět na program
Bádání, Pro děti, Přírodovědné aktivity
Zvídaví badatelé (6- 12 let), kroužek
↑ 27.9 16:30 ↓ 24.1 2024 17:30
Děti se budou jako malí badatelé pravidelně seznamovat s přírodou (zvířaty, rostlinami, houbami) a nebude vynechána ani ekologie. Zajímavými pokusy, ukázkami a na konkrétních příkladech se budou učit, jak to v systému přírody funguje. Formou poutavé výuky budou prohlubovat svůj vztah k přírodě kolem sebe.

Povedou ho dvě studentky 3. ročníku Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého, Eva Svedková a Anna Marie Tvarůžková, které v Olomouci spolupracují v rámci dětských aktivit s oblíbenou Pevností poznání.

Každou středu od 27.9. 2023 do 24. 1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 16.30 do 17.30
Cena: 2040 Kč /17 lekcí

Navazující kroužek v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 040 Kč

Eva Svedková

lektorka
Celoživotní zájem o přírodní vědy mě přivedl až k vysokoškolskému studiu biochemie, které ve volném čase doplňuji aktivním odpočinkem a různými sporty, což mi nejvíce "dobíjí baterku". Ráda své nasbírané poznatky předávám dál a také (nové) věci tvořím, proto působím jako animátor a lektor programů v chemické laboratoři Pevnosti poznání.  

Anna Marie Tvarůžková

lektorka
Jsem studentkou druhého ročníku biochemie na přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Práci s dětmi se věnuji už dlouhou dobu, kdy jsem začala jako vedoucí na dětských táborech. Již více jak rok pracuji na Pevnosti poznání, kde učím děti zejména o chemii. Nyní se také ale věnuji přípravě různých výukových programů, což mě baví, jelikož rozvíjím svou kreativní stránku. Mezi mé záliby patří čas strávený v přírodě ideálně s přáteli a psem. Dále se zajímám o zdravý životní styl a vaření. 


Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč