← Zpět na program
Pro dospělé
ZDRAVÝ ŽIVOT - aneb jak se účinně vyvarovat civilizačním onemocněním moderní doby/ PŘESUNUTO
↑ 23.9 2022 12:30 ↓ 18:30
V současné hektické době je zaznamenán vzrůstající trend tzv. moderních civilizačních onemocnění, jako je např. infarkt, mrtvice, cukrovka, ekzémy, atd. V příštích letech pak budou případy výskytu těchto onemocnění vlivem toxických látek, špatné stravy a stresu nadále stoupat. Na zdraví člověka se různou měrou podílí několik základních určujících faktorů. Ukazuje se, že na stavu zdraví populace se podílí z 50% způsob života a životní styl, z 20% životní prostředí, z dalších 20% vrozené dispozice a z 10% zdravotní péče. A protože mnoho rizikových faktorů vychází ze způsobu života, je možno jejich vliv na vznik nemocí způsobem života omezit.

Jak se těmto onemocněním bránit?  Jak jim předcházet a co dělat, když už se nemoc objeví?  O tom všem a dalších tématech týkajících se prevence civilizačních chorob, vyvážené stravy a zdravého životního stylu si povíme v pátek 23. 9. 2022 v našem centru.

Po celý den bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení.

Cena semináře: 990 Kč/osoba

6 hodinový seminář se uskuteční pouze při dostatečném počtu přihlášených účastníků. 

Fotogalerie

MUDr. David Frej

lékař, lektor, přednášející
Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení.
Na stáži v Londýně se rozhodl studovat holistickou a přírodní medicínu, protože ho vždy zajímala individuální léčba i prevence. Kromě jiného studoval alternativní medicínu v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně.
Ve své praxi se zabývá léčbou chronických, zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií. Rovněž v diagnostice používá jak západní techniku (krevní odběry, imunologické testy).
Přednáší o výživě, detoxikaci, civilizačních nemocích a přírodní medicíně. Bývá hostem rozhlasových pořadů, TV pořadů.
Pravidelně přispívá do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik.
Založil mezinárodní centrum vzdělávání v oblasti alternativní medicíny ADVANA a společnost Ecce Vita. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč