← Zpět na program
Seminář, Seberozvoj
ZDRAVÝ ŽIVOT - aneb jak se účinně vyvarovat civilizačním onemocněním moderní doby
↑ 23.9 2022 13:00 ↓ 19:00
V současné hektické době je zaznamenán vzrůstající trend tzv. moderních civilizačních onemocnění, jako je např. infarkt, mrtvice, cukrovka, ekzémy, atd. V příštích letech pak budou případy výskytu těchto onemocnění vlivem toxických látek, špatné stravy a stresu nadále stoupat. Na zdraví člověka se různou měrou podílí několik základních určujících faktorů. Ukazuje se, že na stavu zdraví populace se podílí z 50% způsob života a životní styl, z 20% životní prostředí, z dalších 20% vrozené dispozice a z 10% zdravotní péče. A protože mnoho rizikových faktorů vychází ze způsobu života, je možno jejich vliv na vznik nemocí způsobem života omezit.

Jak se těmto onemocněním bránit?  Jak jim předcházet a co dělat, když už se nemoc objeví?  O tom všem a dalších tématech týkajících se prevence civilizačních chorob, vyvážené stravy a zdravého životního stylu si povíme v pátek 23. 9. 2022 v našem centru.

Po celý den bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení.

Cena semináře: 1190 Kč/osoba

Seminář se uskuteční pouze při dostatečném počtu přihlášených účastníků. 
volná místa 30/30
1 190 Kč

Fotogalerie

MUDr. David Frej

lékař, lektor, přednášející
Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení.
Na stáži v Londýně se rozhodl studovat holistickou a přírodní medicínu, protože ho vždy zajímala individuální léčba i prevence. Kromě jiného studoval alternativní medicínu v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně.
Ve své praxi se zabývá léčbou chronických, zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií. Rovněž v diagnostice používá jak západní techniku (krevní odběry, imunologické testy).
Přednáší o výživě, detoxikaci, civilizačních nemocích a přírodní medicíně. Bývá hostem rozhlasových pořadů, TV pořadů.
Pravidelně přispívá do časopisů jako Regenerace, Vitalita, Blesk a dalších periodik.
Založil mezinárodní centrum vzdělávání v oblasti alternativní medicíny ADVANA a společnost Ecce Vita. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč