← Zpět na program
Jazykový kurz pro děti, Cizí jazyk
NOVINKA! Zábavná angličtina s divadlem pro malé děti (6 - 7 let)/ průběžný kurz - možné chodit i na jednotlivé lekce
↑ 13.2 14:30 ↓ 18.6 2024 15:30
Kurz angličtiny pro šestileté až sedmileté, které chtějí začít s angličtinou. 

Zábavná výuka formou přístupné metody propojení dramatické hry s konkrétní situací.

Kurz je určen pro malé zvídavce, kteří ještě neumí nebo se teprve učí číst a psát, a mají skvělou paměť na to, co jim řeknete, když to zrovna není jejich povinnost.

Někteří se rádi předvádí, jíní pozorují. Tak co s tím?

Spousta slovíček se přece dá předvést. Je u toho zábava, mnohdy to odlehčí situaci, a hlavně v procesu učení podpoří nenahraditelnou vazbu mezi emocemi a myšlenkami a vytvoří fajn atmosféru.

Jako výukový materiál jsou zvoleny učebnice The Story Garden.

Každé úterý od 13. 2. do 18. 6. 2024 (s výjimkou jarních prázdnin a státních svátků) od 14.30 do 15.30.

Cena: 2890 Kč/17 lekcí
Cena zahrnuje i učebnici a doprovodné materiály.

Lektorka: Denisa Gottšteinová

Po absolvování tohoto kurzu se bude možné v dalším pololetí přihlásit do navazujícího kurzu pro děti 1. stupně základní školy.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 890 Kč

Denisa Gottšteinová

lektorka
Výuce a doučování angličtiny se věnuji už více než 15 let. Pracovala jsem v několika mezinárodních společnostech, proto do své výuky převádím praktické zkušenosti, a to i ze zahraničí. Ke svým studentům přistupuji individuálně a učebnice používám především jako vodítko výuky. Díky řadě dostupných a praktických materiálů mohou hodiny být pestré a šité na míru opravdu každému. Řada studentů si oblíbila čtení zjednodušených knih, které jsou přizpůsobeny jejich aktuální jazykové úrovni. Zní to triviálně, tak k čemu je to vlastně dobré? Na pozadí souvislého a poutavého příběhu se naučíte mluvit nahlas, správně vyslovovat a shrnout přečtený text. Pro mnohé je náročné číst a pamatovat si zároveň. Čtení nahlas je jedna z nejlepších činností, která skvěle slouží k rozvoji paměti a myšlení. Dalo by se to přirovnat ke sčítání registračních značek aut. A teď si představte, že to děláte v angličtině.

Vedle čtení vyučuji angličtinu také formou divadla a krátkých divadelních her. Dnes jsou již dostupné ucelené materiály pro děti od prvních tříd základních škol. Divadlo je vhodné prakticky pro všechny. Naučí mluvit, prezentovat se, pamatovat si texty, a především vás zbaví jakéhosi situačního ostychu, tedy těch momentů, kdy před někým stojíte a veškerá tvrdě naučená gramatika a slovíčka se vypaří. V hlavě máte myšlenky, emoce a najednou nestvoříte ani hlásku, natož slovo nebo větu, mlčíte. Sekundy se mění v minuty trapného ticha. Při hraných scénách nesedíte, jste v pohybu a texty si musíte pamatovat. Je to vlastně imitace života.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč