← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílny pro děti, Tvořivá činnost
Výtvarně-tvořivý kroužek pro děti (6-9 let) /průběžný kroužek - možné chodit i na jednotlivé lekce
↑ 1.2 15:15 ↓ 6.6 2024 16:15
Procvičíme prsty, dlaně, řekneme si i jak na ně! Baví tě tvořit? V našem kroužku zažiješ prima chvíle plné zábavy v kamarádském kolektivu! Budeme spolu objevovat kouty našich fantazijních světů, zatouláme se do nových technik a poznáme netradiční materiály. Potrénujeme jemnou motoriku, kreativitu a bude čas i na relaxaci. Neváhej a přidej se k nám! Těšíme se na tebe!

Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí.

Každý čtvrtek od 1.2. do 6.6. 2024 (s výjimkou jarních a velikonočních prázdnin) od 15.15 do 16.15
Cena: 2380 Kč/17 lekcí

POZOR! Děti mohou chodit i na jednotlivé lekce - cena 140 Kč. Stačí zavolat nebo poslat sms na 702 217 089, že přijdete. Platba hotově na místě u manažerky nebo v kavárně.

Lektorka: Anna Mária Kubincová


Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 380 Kč

Anna Mária Kubincová

lektorka
Jsem studentkou magisterského studia psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Při studiu se věnuji práci s dětmi, pracovala jsem například jako výtvarná lektorka v Pevnosti poznání, ale také jako pedagogický asistent nebo pedagog v lesní školce. Kromě toho dělám průvodkyni na hradě a zajímám se o historii. Práce s dětmi mě naplňuje a je neoddělitelnou součástí mé osobnosti. To se prolíná s mým volným časem, ve kterém ráda tvořím. Věnuji se malbě, ilustracím, psaní poezie a turistice. Základy výtvarné tvorby jsem získala na základní umělecké škole, kde jsem v tomto oboru také absolvovala. Inspiraci k tvorbě nejraději čerpám v lese, který souzní s mou duši. Při práci s dětmi ráda využívám kombinaci různých technik a fantazii tak, aby dítě mělo odvahu jít vlastní cestou a nacházet sebe samého. Každé z nich se může ponořit do vytváření svého kouzelného světa. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč