← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílny pro děti, Tvořivá činnost, Pro děti
Výtvarně-tvořivý kroužek pro děti (6-9 let)
↑ 21.9 15:15 ↓ 25.1 2024 16:15
Procvičíme prsty, dlaně, řekneme si i jak na ně! Baví tě tvořit? V našem kroužku zažiješ prima chvíle plné zábavy v kamarádském kolektivu! Budeme spolu objevovat kouty našich fantazijních světů, zatouláme se do nových technik a poznáme netradiční materiály. Potrénujeme jemnou motoriku, kreativitu a bude čas i na relaxaci. Neváhej a přidej se k nám! Těšíme se na tebe!

Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí.

Každý čtvrtek od 21.9. 2023 do 25.1. 2024 (s výjimkou 28.9. a zimních prázdnin) od 15.15 do 16.15
Cena: 2380 Kč/17 lekcí

Lektorka: Anna Mária Kubincová

Navazující kroužek v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 380 Kč

Anna Mária Kubincová

lektorka
Som študentkou magisterského štúdia psychológie na Univerzite Palackého v Olomouci. Popri štúdiu som nadobudla rôzne skúsenosti v práci s deťmi, pracovala som ako výtvarná
lektorka v Pevnosti poznania a tiež ako pedagogický asistent v Slobodnej škole a pedagóg v Lesnej škôlke Rozmarín. Okrem tejto práce sa venujem aj sprevádzaniu na hrade a zaujímam sa o históriu. Prácu s deťmi vnímam ako niečo, čo ma napĺňa a je neoodeliteľnou súčasťou mojej osobnosti. Táto práca sa prelína s mojím voľným časom, v ktorom rada tvorím. Venujem sa maľbe, ilustrácii, písaniu poézie a turistike. Základy pre výtvarnú tvorbu som nadobudla v ZUŠ, ktorú som v tomto obore absolvovala. Inšpiráciu k tvorbe najradšej čerpám z lesa, v ktorom zároveň nachádzam svoju dušu. Pri práci s deťmi rada využívam
kombinovanie rôznych techník a fantáziu, tak aby dieťa malo odvahu ísť vlastnou cestou a nachádzať samého seba. Každý sa môže ponoriť do vytvárania svojho kúzelného sveta. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč