← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílny pro děti
Výtvarně tvořivý kroužek (10-15 let)
↑ 15.2 16:45 ↓ 31.5 2023 18:15
Rád kreslíš, maluješ a baví tě tvořit nové věci? Rozvíjej s námi svého uměleckého ducha! Necháváme dětem prostor být kreativní a vytvářet si vlastní jedinečný styl. Ke každému přistupujeme individuálně, protože každého baví a zajímá něco jiného. Přidej sek nám! Vyzkoušíš si různé výtvarné techniky a zaexperimentuješ si na velmi zajímavá témata.
Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí.
Každou středu od 15.2. do 31.5. (s výjimkou jarních prázdnin) od 16.45 do 18.15.
Cena: 2350/15 lekcí.Veronika Romanská

lektor
Vystudovala jsem výtvarku a angličtinu se zaměřením na vzdělávání na Univerzitě Palackého a aktuálně studuji navazující magisterské studium.
Vždy mě zajímalo umění a bavila mě výtvarná tvorba, stejně jako práce s dětmi. Zkušenosti, kromě učitelské praxe v rámci studia na univerzitě a střední pedagogické škole, mám také z mnoha táborů a akcí pro děti, na kterých jsem se podílela. Během studia jsem si vyzkoušela spoustu zajímavých výtvarných technik.
Ve výtvarce podporuji tvořivost dětí, pracujeme s různými technikami a materiály a tvoříme na různá témata. V našich lekcích panuje přátelská atmosféra a propojujeme tvorbu se hrou. Ve výtvarce považuji za klíčový právě samotný proces tvoření, proto se snažím, aby to děti bavilo a tvořily si tak vztah k umění. Děti jsou povzbuzovány ve své kreativitě a ráda se nechávám inspirovat jejich nápady.
Co se týče mých vlastních zájmů, mám ráda už zmíněné umění a jeho tvorbu, výpravy do přírody s přáteli, četbu knih nebo sledování filmů, ráda jen posedím nad kávou nebo se jdu proběhnut olomouckými uličkami. Baví mě si všímat pěkných maličkostí v každodenním životě.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč