← Zpět na program
Kurzy/akce pro dospělé, Art dílna
Víkendový kurz šití pro začátečníky
↑ 22.10 09:00 ↓ 23.10 2022 16:00
Na co se můžete v kurzu těšit?
V úvodu Vám lektorka představí různé druhy látek.  Naučíte se ovládat šicí stroj a poté přistoupíme k základům konstrukce střihu, prokreslování a stříhání.  
První den zvládneme vytvořit jednoduchou plátěnou tašku.  Další den si navrhnete a ušijete organizér – pouzdro na sešity, notebook nebo iPad z pevného materiálu podle vašich představ.  
Všechny pomůcky a materiály, šicí stroj, žehlící a stříhací prostor budou na místě zajištěny a nachystány. S sebou si přineste pouze zápisník a tužku. Také nezapomeňte na sešit či zařízení (např. telefon, tablet nebo notebook), pro které si budete chtít pouzdro ušít.  
V průběhu soboty Vám bude k dispozici i naše kavárna Art Kafé, v neděli pak budete moci využít rychlovarnou konvici, kávovar Dolce Gusto a mikrovlnou troubu (takže si s sebou můžete vzít i obídek :)).

 Kurz je připraven pro skupinku s maximálním počtem 8 osob, což Vám zajistí možnost individuálního přístupu.
 
Víkendem Vás budou provázet lektorka Pavla Žeravíková společně se studentkou Ludmilou Dostálíkovou.
 
Kurz je určený pro úplné začátečníky a na jeho konci si každý účastník odnese vlastnoručně ušitou tašku a pouzdro pro své elektronické zařízení nebo třeba sešity! Využijte jedinečnou příležitost jako základ pro svobodné tvoření vlastních variant výrobků a inspiraci k vlastní kreativní tvorbě!

Kdy: 22. – 23. 10., oba dny v čase 9-16 hod.
Cena: 990 Kč (zahrnuje materiál + lektorné) 
volná místa 7/8
990 Kč
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč