← Zpět na program
Seberozvoj
"V síti" - Emoce a kybernetická bezpečnost doma i v práci
↑ 3.5 2022 09:00 ↓ 16:00
Získejte náskok před hackery! Vyhnete se tak jejich útokům, protože už budete vědět, na co si dát v online prostředí pozor. Většina úspěšných hackerských útoků totiž začíná právě lidskými chybami, kterým se dá často jednoduše předejít.

Získáte dovednost digitální bezpečnosti, která patří mezi nezbytné dovednosti 21. století. Nové schopnosti využijete nejen v práci, na home office, ale i v soukromí a dokážete je předat i Vašim blízkým či známým.

Obsah kurzu:
  • zmapování Vašeho online světa: účty, zneužitelnost, online práce X online soukromí
  • hesla a jejich ukládání, dvoufaktorové ověřování přístupu k PC, telefonu, bankovnictví
  • zařízení a antivirus, zálohování a šifrování, využití emoční inteligence a kritického myšlení
  • legální a nelegální aplikace, pravidelná aktualizace, ženský a dětský online svět
  • jak rozpoznat phishingový útok, nastavení hesla Wi-fi, zařízení před prodejem
  • "V síti" - aneb když Vašemu dítěti přicházejí nevhodné informace, fotky, obtěžování,..

Kurz je určen pro:

Zcela pro každého, kdo pracuje s počítačem nebo smartphonem, ať už v práci nebo osobním životě.

Seminářem Vás budou provázet Karol Suchánek a Jitka Ševčíková

Cena: 3990 Kč/osoba

Fotogalerie

Jitka Ševčíková, MBA

lektorka, mentorka, kouč
Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti.
Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu a vyhoření, zdravého spánku, zlepšování rétoriky a komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci).

V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain s MUDr. Michaelou Karsten, trojnásobnou světovou paměťovou rekordmankou. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách (Karlova univerzita, VUT Brno, Masarykova univerzita), na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Filipínách, Mauriciu, a na Azorách.

Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C- Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy založila Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Enteria, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, Smurfit Kappa, JUST Nahrin, Česká spořitelna, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, KIKA, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett-Packard, Ogilvy, Johnson & Johnson, Plzeňský Prazdroj, Dopravoprojekt, Strabag, Eurovia, Cetelem, VUT Brno, AXA, Unicredit Leasing, Festool, Policie ČR, Ministerstvo zahraničných vecí SK a další.

Karol Suchánek

Karol Suchánek je specialista na kybernetickou bezpečnost.  V 16 letech vyvinul svůj první bezpečnostní software, aktivně při kódování užíval asi 15 programovacích jazyků. Působil  jako vývojář v pražské pobočce Monster.com a nyní deset let stojí za chodem soukromé společnosti, která zajišťuje soukromí majetných rodin po celém světě. V roce 2006 získal titul MBA na University of New York in Prague, profesní znalosti  si prohloubil mj. díky speciálnímu cyber-security programu na MIT v Bostonu a setkání s Hak5 Group ve Washingtonu. Má bezpečnostní prověrku NATO.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč