← Zpět na program
Zábava pro děti, Výtvarné kurzy a dílny pro mládež a dospělé, Rodiče s dětmi, Rukodělná
Tvořivé dopoledne pro malé i velké - malování na textil a na kamínky
↑ 28.1 2023 09:00 ↓ 12:00
Fantazii se meze nekladou. Kamínky a tašky, hýřící všemi barvami. Je to na vás.

Veronika Romanská

lektor
Vystudovala jsem výtvarku a angličtinu se zaměřením na vzdělávání na Univerzitě Palackého a aktuálně studuji navazující magisterské studium.
Vždy mě zajímalo umění a bavila mě výtvarná tvorba, stejně jako práce s dětmi. Zkušenosti, kromě učitelské praxe v rámci studia na univerzitě a střední pedagogické škole, mám také z mnoha táborů a akcí pro děti, na kterých jsem se podílela. Během studia jsem si vyzkoušela spoustu zajímavých výtvarných technik.
Ve výtvarce podporuji tvořivost dětí, pracujeme s různými technikami a materiály a tvoříme na různá témata. V našich lekcích panuje přátelská atmosféra a propojujeme tvorbu se hrou. Ve výtvarce považuji za klíčový právě samotný proces tvoření, proto se snažím, aby to děti bavilo a tvořily si tak vztah k umění. Děti jsou povzbuzovány ve své kreativitě a ráda se nechávám inspirovat jejich nápady.
Co se týče mých vlastních zájmů, mám ráda už zmíněné umění a jeho tvorbu, výpravy do přírody s přáteli, četbu knih nebo sledování filmů, ráda jen posedím nad kávou nebo se jdu proběhnut olomouckými uličkami. Baví mě si všímat pěkných maličkostí v každodenním životě.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč