← Zpět na program
Seberozvoj
Time Management JINAK
2.6 09:00
Na tomto semináři se dovíte:
- Jak zvládat nový režim, home office, nejistotu.
- Jak nakládat se stresem (akutním i dlouhodobým).
- Jak si nastavit řád a posílit svou (sebe)disciplínu.
- Jak se z toho nezbláznit.
- Jak na strach a obavy.
- Umění se klidně vyspat.
To vše a mnoho dalších velmi užitečných informací týkající se zvládnutí nelehkých životních situaci a posílení psychické odolnosti.

Na tento seminář je potřeba pohodlné oblečení, karimatka, lehká přikrývka a šátek nebo oční maska.

Harmonogram:
9:00 zahájení semináře
Dopoledne proběhnou 3 bloky po 50 minutách.

12:00 - 13:00 pauza
Odpoledne proběhnout 3 bloky po 50 minutách.

16:00 ukončení semináře
Možnost individuálních konzultací.

V ceně semináře je zahrnut dopolední coffee break, oběd a odpolední coffee break.

Při registraci 2 a více osob Vám vystavíme fakturu s 10% slevou.

Fotogalerie

Jitka Ševčíková, MBA

lektorka, mentorka, kouč
Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti.
Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu a vyhoření, zdravého spánku, zlepšování rétoriky a komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci).

V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain s MUDr. Michaelou Karsten, trojnásobnou světovou paměťovou rekordmankou. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách (Karlova univerzita, VUT Brno, Masarykova univerzita), na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Filipínách, Mauriciu, a na Azorách.

Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C- Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy založila Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Enteria, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, Smurfit Kappa, JUST Nahrin, Česká spořitelna, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, KIKA, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett-Packard, Ogilvy, Johnson & Johnson, Plzeňský Prazdroj, Dopravoprojekt, Strabag, Eurovia, Cetelem, VUT Brno, AXA, Unicredit Leasing, Festool, Policie ČR, Ministerstvo zahraničných vecí SK a další.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč