← Zpět na program
Pro děti, Art dílna
Tematicky tvořivé dopoledne pro děti – Mikulášská hodinka
↑ 3.12 2022 09:00 ↓ 12:00
Tematicky tvořivé dopoledne pro děti
Mikulášská hodinka
A co nás tentokrát s dětmi čeká? Vánoce ve stylu Josefa Lady, kreslení zmizíkem do inkoustu, domečky z papíru. Děti se mohou z domu oblečením stylizovat buď do čertíka nebo do andílka, což ten den doplníme o malování bílou barvou na obličej nebo uhlím. Vyrobí si také různé jednoduché výrobky a Mikulášskou tašku, které dekorují inkoustem a zmizíky. 
Vstupné: 150,-
Více zde: 

Fotogalerie

Bc. Aneta Kundlová

lektorka
Aneta Kundlová je absolventkou bakalářského studia v oblasti výtvarné výchovy pro základní školy. Ovládá různé výtvarné techniky a ráda se učí novým. Při práci s dětmi i dospělými využívá jejich vnitřního kreativního cítění a zájmů. Motivuje děti k uměleckému sebevyjádření a podporuje je v jejich vlastních nápadech. Umění se věnuje již od útlého věku a načerpané znalosti se snaží předat dětem. Nejvíce inspirace čerpá od blízkých lidí a zvířat ze svého okolí. 

Aneta má zkušenosti s tvorbou edukačních videí, grafickým vizuálem informativních projektů a tvorbou metodických pracovních listů. Věnuje se různým výtvarným činnostem – designu, digitální kresbě, malbě různými
technikami a práci se dřevem. Ráda fotografuje. Zajímá se o videohry a proces jejich vytváření.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč