← Zpět na program
Cizí jazyk
Teen angličtina hrou (11 - 15 let)
↑ 31.1 16:00 ↓ 19.6 2024 17:00
Pravidelný kurz angličtiny pro studenty druhého stupně ZŠ je zaměřen zejména na rozvoj porozumění a mluvení v anglickém jazyce. Výuka je založena na využívání autentických materiálů (texty, audio,
video) a zábavných hrách a aktivitách, díky kterým si studenti rozšíří slovní zásobu, upevní znalosti anglické gramatiky a zdokonalí své vyjadřovací schopnosti. V rámci kurzu se studenti seznámí také se zajímavostmi z reálií anglicky mluvících zemí.

Určeno pro žáky 6., 7. a 8. třídy ZŠ.


Každou středu od 31.1. do 19.6. 2024 (s výjimkou jarních prázdnin a státních svátků) od 16 - 17 hodin.

Cena: 2550 Kč/17 lekcí

Lektorka: Bc. Hana Mifková Jančíková


Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. Bc. Hana Mifková Jančíková

lektorka anglického jazyka
Paní Hanka vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč