← Zpět na program
Art dílna, Pro dospělé
Tečkování mandal - nedělní workshop
↑ 4.12 2022 09:00 ↓ 15:00
Kurz tečkování mandal
Kurzem vás bude provázet zkušená lektorka s dlouholetými zkušenostmi Lucia Čapková.
 
Co je na technice tečkování úžasné?

K tomu, abyste nakreslili tečku tam, kam chcete a v požadované velikosti, se musíte soustředit. Tím donutíte zklidnit svoje tělo i mysl a krásně zrelaxujete. 

Jak kurz tečkování probíhá?
Technika je vhodná i pro úplné začátečníky. Každý umí štětcem namalovat tečku a tečkovaná mandala se skládá z hodně teček. 
Na kurzu stihneme namalovat mandalu o velikosti 30x30cm na černém podkladu. Vzor, tvar a barvy si buď zvolíte podle vzorů, které jsou na kurzu k dispozici a budete malovat podle nich, nebo si zvolíte svůj vlastní motiv. Barvy vám lektorka pomůže namíchat dle vašeho přání.
Kurz probíhá v malé skupince tak, aby byl na všechny dostatek času a prostoru. Maximální počet účastníků je 15.

Co budete potřebovat?
V průběhu kurzu máte všechny pomůcky k dispozici. S sebou si přineste pouze svačinu na oběd. Drobné občerstvení je na kurzu zajištěno.
Na sebe si vezměte pracovní oblečení. Budeme pracovat s akrylovými barvami a ty nejdou po zaschnutí vyprat, tak ať si nezničíte své oblíbené kousky.

Bonus pro účastníky 
Navíc každý účastník živého kurzu získá i přístup k online kurzu tečkování, kde si můžete kdykoli zopakovat potřebné informace.
 
Cena: 1500 Kč/osoba 
(zahrnuje lektorné + materiál + drobné občerstvení)

Fotogalerie

Lucia Čapková

lektorka
Lucia Čapková má 16-ti letou praxi jako senior logistik manager různých distribučních centrech. Její kreativita a potřeby její duše zde však nemohly ven. A proto vytvořila projekt Dot Art Therapy, ve kterém probouzí kreativitu, relax a uvolnění. A to jak v sobě, tak i ve výtvarných kurzech pro veřejnost i ve firmách formou školení. Srdečně zve i Vás, abyste pootevřeli svou duši, zpomalili a načerpali sílu. Vyhnete se tak svému vyhoření, odpočinete si a doplníte energii. 
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč