← Zpět na program
Koncert
Šansonový recitál, zpívá Dana Chytilová
20.2 18:00
Koncerty Dany Chytilové, kdy pouze za doprovodu klavíru zpívá šansony z repertoáru Hany Hegerové, mají jedinečnou atmosféru a jsou vždy naplněny hlubokými emocemi, které zpěvačka předává svým posluchačům. Posluchač tak spolu s ní prožije pocity smutku z nenaplněné lásky, ale také radost ze života prosté pouliční holky. Zpěvačka program glosuje krátkým mluveným slovem a poezií z vlastní dílny. Na klavír doprovází František Jeník.

Sama zpěvačka říká: “Šansony jsou mému srdci nejbližší, je to má celoživotní láska“. Šansonový recitál tak možná právě proto patří k tomu nejlepšímu, co může Dana Chytilová nabídnout.

Délka koncertu: 90 minut

Fotogalerie

Dana Chytilová

zpěvačka
Dana Chytilová je zpěvačka se schopností osobité interpretace písní se silným emocionálním nábojem. Hlasové vybavení a s tím spojená široká škála výrazových prostředků umožňují zpěvačce se doslova vyzpívat ze všech pocitů, které jsou ve většině případů podpořeny vlastními životními zkušenostmi.
Dana Chytilová zpívá kromě šansonů také rockovou klasiku s olomouckou kapelou No Limit, natočila živou nahrávku s Bigbandem českého rozhlasu, zazpívala si několikrát s Bigbandem Gustava Broma, má koncertní program složený z muzikálových melodií a kromě toho vystupuje na plesech, večírcích nebo svatbách s vlastní taneční kapelou SYRINX.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč