← Zpět na program
Pro dospělé, Pohybový kurz
Ranní jóga pro dospělé
↑ 17.9 08:15 ↓ 28.1 2025 09:30
Přijďte se příjemně protáhnout a naladit. Ranní jóga vám přinese nejen lehké procvičení celého těla, ale i novou energii a čistou mysl do začátku dne. Podložky k zapůjčení jsou dispozici.

Každé úterý od 17.9 do 28.1. 2025 (s výjimkou školních prázdnin a státních svátků) od 8.15 do 9.30.
Cena: 2200/17 lekcí

POZOR! Je možné chodit i na jednotlivé lekce - cena 150 Kč. Stačí zavolat nebo poslat sms na 702 217 089, že přijdete. Platba hotově na místě u manažerky nebo v kavárně. 

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven. Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. Kurzovné lze po domluvě s manažerkou rozdělit do více plateb.
volná místa
2 200 Kč

ing. Helena Blažková

lektorka
Mé první setkání s jógou bylo více – méně náhodné. Ale jak se říká, náhody neexistují. V průběhu let jsem díky józe lépe poznávala nejen své tělo, ale i duši, zažila mnoho příjemného a setkala se s mnoha milými lidmi. V neposlední řadě mi jóga poskytovala protiváhu k mému poměrně náročnému technickému povolání.
V posledním roce, po Lock - downu jsem cítila, jak mi pravidelné skupinové cvičení chybí a rozhodla se jógu poznávat více v jógovém jurzu u Kabira Bharti.
Poté, co jsem získala „Nezbytný papír“ jsem začala vyhledávat příležitosti, jak pomocí jógového cvičení pomáhat dalším lidem.
Při vedení lekcí se vždy snažím pracovat co nejvíce individuálně, podle potřeb skupiny.
Často se setkávám s názorem. Pro mě jóga není. Mám ten a ten zdravotní problém. Nebo: Nejsem už na cvičení příliš stará? Právě v těchto okamžicích se snažím každému vysvětlit, že jóga je tu právě od toho, aby nám naše zdánlivě neřešitelné zdravotní problémy pomáhala kompenzovat a že při pravidelném cvičení může dojít i ke zlepšení. Pro cvičení nejsou ani žádné věkové ani jiné limity. Přijďte se o tom přesvědčit :-)
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč