← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílny pro mládež a dospělé
ODLOŽENO - Pletení bez jehlic pro starší děti a dospělé
↑ 27.11 2020 17:00 ↓ 20:00
Kurz pro starší děti od 12 let nebo dospělé. 

Každý z účastníků si vytvoří a domů odnese set zimních doplňků – šála/nákrčník, rukavice a čepice. 
Plést budeme speciální vlnou s očky, kdy pletení je pomocí rukou. 

V rámci kurzu nabízíme instruktáž k vytvoření 3 výrobků a několik vzorů. 

V ceně kurzu je materiál, jehož výběr umožníme předem.

Minimální počet účastníků: 5
Uzávěrka přihlášek: 20.11.2020

Úhrady za kurzy musí být provedeny tak, aby byly přijaty Art Rubikonem do 14 dnů ode dne odsouhlasení objednávky a alespoň 7 dnů před zahájením kurzu.

Fotogalerie

MUDr. Andrea Smržová, Ph.D.

žena, matka, lékařka - internista, revmatolog, aspirantka na atestaci z psychosomatiky
Kdo jsem? Především lidská bytost - žena na své životní cestě, kde se snažím jít co nejvíce v souladu se svou duší. K tomu, aby tato cesta byla vědomá, jsem prošla různými lekcemi. Zkoušky to jsou jak moje vlastní, také jsem měla a mám to štěstí pozorovat lekce svých blízkých, přátel, pacientů i jen tak lidí na ulici. 

Další roli, kterou jsem převzala letos, v roce 2020, je máma. Je to krásná role s krásnými a hlubokými lekcemi trpělivosti, pohledy do zrcadla pěkně zblízka. Je to cesta plná radosti a humoru a velké pravdy o tom, jak být opravdoví.                 

Dále jsem také lékařka. Je to role, kterou jsem si vysnila v dětství a za kterou jsem si přímočaře šla. Role, ve které se zrcadlí můj příběh jako maličkého dětského pacienta, hluboká touha pomáhat lidem a velká životní cesta, kterou vystihuje heslo: „Od touhy léčit srdce, k léčbě srdcem“. Základní moje filosofie v lékařství nyní je, podpořit lidi, aby našli cestu ke svému zdraví sami, pochopili souvislosti. Převzali zodpovědnost za svůj život. Snažím se skloubit klasickou medicínu i jiné směry. Aktuálně jsem na rodičovské dovolené, ale jinak působím jako revmatolog ve Fakultní nemocnici Olomouc, s 13letou praxí. Jsem také odborná asistentka Lékařské fakulty univerzity Palackého v Olomouci, kde jsem i v roce 2014 dokončila své postgraduální studium. Jsem v přípravě na atestaci z psychosomatické medicíny. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč