← Zpět na program
Zábava pro děti, Bádání, Logické myšlení
NOVINKA! Hravá logika pro děti (6 - 12 let)
↑ 27.9 15:15 ↓ 24.1 2024 16:15

Nový, mimořádný kroužek, určený mladším dětem, rozvíjí především logické myšlení, pozornost, paměť, strategii, taktiku, prostorové vnímání, představivost, postřeh, kreativitu a důvtip, verbální schopnosti apod.

Výuka, vedená hravou formou, zahrnuje například řešení logických úkolů, hádanky, rébusy, hlavolamy, šifry, tangramy, kvízy, při kterých se děti pobaví a a budou rozvíjet své intelektové schopnosti.

Kroužek bude probíhat ve spolupráci se zapsaným spolkem Svět vzdělání, který již na řadě partnerských škol zajišťuje třídy s rozšířenou výukou angličtiny, matematiky, logiky, osobnostního rozvoje a programování.   
svetvzdelani.cz

Lektorka: Mgr. Lucie Janošková

Každou středu od 27.9. 2023 do 24. 1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 15.15 do 16.15
Cena: 2040 Kč /17 lekcí

Navazující kroužek v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

 


volná místa
2 040 Kč

Lucie Janošková

lektorka
Jsem učitelka na 1. stupni a práci s dětmi se věnuji již od svých 17 let. Dříve jsem pracovala jako animátor na hotelu a vytvářela zábavný program pro děti a dospělé a již třetím rokem dělám vedoucí na příměstských táborech Světa vzdělání, které se zaměřují na logiku a angličtinu. Kromě učení a logiky mě baví také čtení, vaření, tanec a zpěv.

Učení Logiky mě baví zejména proto, že mohu spolu s dětmi přicházet na kloub zapeklitým úlohám a hádankám. Lekce se vždy snažím přizpůsobit na míru konkrétním dětem, tak aby je logika, co nejvíce bavila a měly z ní radost. Zároveň se snažím hledat logiku všude kolem sebe a uvádět věci do souvislostí. Ve svých lekcích využívám také spoustu zajímavých her.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč