← Zpět na program
Cizí jazyk
NOVINKA! Francouzština pro začátečníky (dospělí) se dvěma bonusovými hodinami o Francii
↑ 26.9 15:15 ↓ 30.1 2024 16:15
Pravidelný kurz, v němž si pod vedením zkušené lektorky osvojíte základní slovní zásobu a naučíte se základy francouzské gramatiky při mluvení, čtení, psaní i poslechu. Zvládnete běžné konverzace, abyste se domluvili v každodenních situacích. K tomu samozřejmě nahlédnete do francouzských reálií. 
 
K tomuto kurzu jsou připojeny další bonusové 2 hodiny zdarma, které budou dohodnuty v závěru kurzu. V nich se dozvíte mnoho zajímavého z francouzské kultury a historie, ochutnáte francouzské speciality a obdržíte i tipy na krásná místa, které stojí za to ve Francii navštívit!

Každé úterý od 26.9. 2023 do 30.1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 17.00 do 18.00.

Cena: 2550/17 lekcí/ bonus další 2 hodiny o Francii zdarma

Lektorka: Mgr. Jaroslava Mathon

Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

Mgr. Jaroslava Mathon

lektorka
Francouzština mne provází od mých 16 let, kdy profesor francouzštiny na střední škole přesvědčil mě a dalších 12 dívek o kráse tohoto jazyka. Své studium jsem si pak prohloubila na jazykové škole díky vedení skvělé Pavly Křížkové. Během mých vysokoškolských studií ve Francii (na Univerzitě Franche Comté) mi přešla francouzština do krve. Potřebovala jsem ji všude, a zkoušky z práva či ekonomiky jsem samozřejmě skládala v tomto jazyce. On tam nikdo česky nemluvil :-) Svou znalost francouzštiny jsem pak potvrdila i nejvyšší mezinárodní zkouškou DALF. Ve svém profesním životě jsem pracovala s řadou francouzských specialistů, a tak jsem ještě pochytila slovník z technických oborů. Překlady, tlumočení a výuka jsou stále jednou z mých činností. Aktuálně vyučuji spíše pro radost v různých organizacích či školách, a také soukromě. Mám pak radost, když dívenka na střední škole si pak zlepší známku až na jedničku, či dospělí žáci najednou zjistí, že rozumí šansonům či filmům. Výuku vždy přizpůsobím tomu, koho vyučuji, aby pro něj byla radost se s tímto krásným jazykem a francouzskou kulturou seznámit.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč