← Zpět na program
Přednáška/Seminář, Zdraví
Kompas dokonalého zdraví, přednáška MUDr. Davida Freje
↑ 9.11 2023 16:30 ↓ 19:30
 Tříhodinová přednáška MUDr. Davida Freje odhalí, jak se účinně udržovat ve zdraví a vitalitě do vysokého věku a jak zpomalit stárnutí.

Dozvíte se, jak a jaké detoxikační programy a krátkodobé půsty ovlivňují pozitivně naše zdraví. Jak nastavit svou životosprávu pro dlouhověkost cestou přírodních metod na omlazení organismu.

Uznávaný lékař MUDr. David Frej se zamýšlí nad nemocemi z hlediska příčin, vzniku a jejich předcházení. Ve své praxi se zabývá léčbou chronických - zejména civilizačních nemocí, řešením vleklých zánětů v těle jako příčiny nemocí, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Jeho systém vychází z kombinace východní a západní medicíny, funkční medicíny zaměřené na úpravu metabolismu a odstranění zánětu, detoxikace, individuální stravy včetně řešení potravinové intolerance a alergií.

MUDr. David Frej pravidelně přispívá do časopisů o zdravém životním stylu a je autorem mnoha úspěšných a bestselerových knih, např. Kompas dokonalého zdraví, Stravou proti zánětu, Zánět - skrytý zabiják, Biologické hodin, Zdravé střevo, Tučné superpotraviny a oleje...
Patří v ČR k průkopníkům ájurvédské medicíny. Přírodní a alternativní medicínu studoval na stážích v Londýně, v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a indické Puně. Založil společnost ECCE VITA.

V ceně je malé občerstvení.

volná místa
400 Kč
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč