← Zpět na program
Seminář, Jóga
Klasická védská jóga a pěstování zdravého života
15.2 09:00
Seminář je určen pro všechny zájemce, kteří chtějí získat nejen informace o védském učení v praxi klasické jógy, ale také nové zkušenosti a poznání smysluplného naplnění vlastního života, využití léčebných účinků mnohých technik a přístupů apod. Jedná se o první ze dvou celodenních seminářů - druhý proběhne v sobotu 30.5.2020.

Témata seminářů se budou vzájemně doplňovat a navazovat na sebe svým obsahem. Budou samozřejmě vycházet z praktických zkušeností výuky klasické védské jógy a dlouholetých zkušeností s prováděním jógových terapií apod. Účastníci se mimo jiné seznámí se základními kořeny a principy védské jógy a s praktickým uplatňováním v každodenní praxi jógy, ale i v běžném životě.

Řeč zcela jistě bude o vědomé mysli, o vitálním dechu, o životní energii a jejím podíle na zdraví, o přirozené schopnosti samoléčení organismu, o tělesných i hlasových jógových technikách apod. Rovněž proběhne ukázka léčebné meditace a práce s vitální silou (pránou, čchi).


Seminář je vhodný pro nové zájemce i pro ty, kteří již mají zkušenost s besedami pana Nývlta.
Bude probíhat od 9 do 17 hod s hodinovou pauzou.
Seminář bude ve znamení pohody, sedět se tentokrát bude na podlaze. Vezměte si proto s sebou svou karimatku, deku, třeba i polštářek. Doporučujeme pohodlné oblečení.

Fotogalerie

Ing. Jiří Nývlt

Jiří Nývlt se jógou zabývá od roku 1984, učí védskou jógu v Prostějově v místním Jóga klubu. Již několik let organizuje i víkendové semináře jógy v Centru osobního rozvoje v léčebním místě Hradisko v Rožnově pod Radhoštěm a rovněž jako lektor provádí jednodenní semináře pro organizace jógy, pro učitele jógy, besedy, workshopy apod.

Již 9. rokem provádí terapie pro osoby s mentálním a kombinovaným onemocněním a s psychotickým onemocněním, osoby s onemocněním roztroušenou sklerózou, po mozkové příhodě, po úrazech a operacích, s onemocněním pohybového ústrojí,  s psychickými problémy, depresemi apod. V roce 2019 proběhl i nový formát praktického víkendového semináře pro osoby s roztroušenou sklerózou a terapeutického semináře.

Provádí besedy a přednášky, víkendové semináře, vzdělávání a trénink managementu apod. Poslechněte si rozhovor s Jiřím Nývltem v Českém rozhlase.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč