← Zpět na program
Jóga, Pohybové aktivity
NOVINKA! Jóga pro rodiče s dětmi (4 - 10 let)
↑ 25.9 15:15 ↓ 29.1 2024 16:15

Rodiče i děti si osvojí základní praxi individuální a párové jógy. Jógová praxe zvyšuje vnímání fyzického těla v propojení s dechem. Při cvičení v páru se prohlubuje vtah mezi rodičem a dítětem. Společné cvičení hravou formou zvyšuje důvěru mezi dítětem a rodičem, přináší celkově zklidnění mysli a posiluje naše fyzické tělo. Jóga není zaměřena na cíl, každý si z lekcí odnáší své individuální uvědomění na úrovni jemu vlastní (fyzické tělo, dech, emoce). Nejedná se o srovnávání, hodnocení ani soutěžení, "zdravá" rivalita s úsměvem, je vítána :-). 

Jóga je pro každého a každý si sám rozhoduje jestli se bude více smát a bavit . Lekce s dětmi posiluje naše vztahy R/R, D/D, R/D, D/R a vztah celé jógové skupinky. Jóga je jako náš život-někdy lehká, někdy křehká a neustále v pohybu, a pokud s něčím nesouzníte nebo naopak, je to v pořádku. 

Na cvičení je vhodné volné sportovní oblečení, cvičí se na boso na jógových podložkách. Dle typu lekcí jsou využívány jógové pomůcky (bločky, pásky, deky, míčky, balanční podložky, atd.). Lekce bývá obvykle ukončena krátkou závěrečnou relaxací.
   
    Podložky i jógové pomůcky vám budou zapůjčeny.

    Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí. Lze se přihlásit i na jednotlivé lekce.

    Maximálně pro 8 párů.

    Každé pondělí od 25. 9. 2023 do 29. 1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 15.15 do 16.15
    Cena: 1800 Kč/ 17 lekcí


    Lektor: Amaresh Michal Hamala

   
Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

 Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
 Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s             manažerkou, telefon: 702 217 089. 

volná místa
1 800 Kč

Amaresh Michal Hamala

lektor
Jsem stavební inženýr, jogín, masér, sportovec, zahradník a chovatel, kuchař a pekař, manžel, syn, bratr, přítel a kamarád do pohody i nepohody. Od malička se věnuji sportu a největší část svého života jsem se věnoval fotbalu a fitness, při studiu VŠ přibyla turistika, MTB, squash a badminton, hokej, plavání, horolezení, sjezdové a běžkové lyžování. Díky mým úrazům jsem měl možnost blíže poznat své vlastní fyzické tělo, které s pomocí fyzioterapie jsem začal více posilovat a objevovat. V roce 2016 mi díky manželce Jarmile (mé "osobní" fyzioterapeutce a lektorce jógy) přišla do života jóga. V józe vnímám nekonečné kouzlo poznání těla, duše a celého života. V roce 2021 jsem měl první příležitost lektorovat jako záskok manželky (lektorky jógy) a tím byla odstartována má lektorská aktivita. V roce 2022 jsem se poprvé účastnil jógy v MŠ a ta mě nadchla tak, že jsem se napojil na českou asociaci dětské jógy, absolvoval vzdělávací kurzy pro jógu s dětmi a v roce 2023 začal pravidelně lektorovat jógu v MŠ. 15.1.2023 jsem se stal oficiálním lektorem jógy s mezinárodní certifikací a akreditací MŠMT v Kabir Yoga Olomouc. Jógu pro rodiče s dětmi obvykle praktikuji v rodinném kruhu známých a přátel. 

www.centrumrovnovazka.cz
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč