← Zpět na program
Jóga, Pro dospělé, Relaxace
Jemná jóga pro dospělé
↑ 26.9 17:30 ↓ 23.1 2024 18:45
Jemná jóga vhodná pro všechny úrovně cvičících.

V lekcích se můžete těšit na systematicky sestavené pozice, které se přizpůsobí potřebám každého jedince. Díky těmto pozicím se naučíte zklidnit mysl, procítit své tělo na všech úrovních a propojit se se svým vnitřním světem.

Na závěr každé lekce bude probíhat řízená meditace pro celkové uvolnění, které ještě více podpoří harmonizační efekt jógového cvičení.

Díky józe se rozvíjí přijetí, akceptování, trpělivost, bytí v přítomnosti, vědomé dýchání a cesta k vlastní přirozenosti.
Podložky k zapůjčení jsou dispozici.

Každé úterý od 26.9. 2023 do 23.1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 17.30 do 18.45.

Cena: 2040 Kč/17 lekcí


Lektorka: Helena Blažková

Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí. Můžete se hlásit i jen na jednotlivé lekce, které vám časově vyhovují.  

Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

 

volná místa
2 040 Kč

ing. Helena Blažková

lektorka
Mé první setkání s jógou bylo více – méně náhodné. Ale jak se říká, náhody neexistují. V průběhu let jsem díky józe lépe poznávala nejen své tělo, ale i duši, zažila mnoho příjemného a setkala se s mnoha milými lidmi. V neposlední řadě mi jóga poskytovala protiváhu k mému poměrně náročnému technickému povolání.
V posledním roce, po Lock - downu jsem cítila, jak mi pravidelné skupinové cvičení chybí a rozhodla se jógu poznávat více v jógovém jurzu u Kabira Bharti.
Poté, co jsem získala „Nezbytný papír“ jsem začala vyhledávat příležitosti, jak pomocí jógového cvičení pomáhat dalším lidem.
Při vedení lekcí se vždy snažím pracovat co nejvíce individuálně, podle potřeb skupiny.
Často se setkávám s názorem. Pro mě jóga není. Mám ten a ten zdravotní problém. Nebo: Nejsem už na cvičení příliš stará? Právě v těchto okamžicích se snažím každému vysvětlit, že jóga je tu právě od toho, aby nám naše zdánlivě neřešitelné zdravotní problémy pomáhala kompenzovat a že při pravidelném cvičení může dojít i ke zlepšení. Pro cvičení nejsou ani žádné věkové ani jiné limity. Přijďte se o tom přesvědčit :-)
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč