← Zpět na program
ODLOŽENO - Jak jednoduše popsat firemní kulturu ve vaší firmě - Simona Bodláková
↑ 3.11 2020 09:00 ↓ 12:00
Přednášející
Simona Bodláková
Karel Kovář
SevenIN
 
 
Stručný popis
Firemní kultura je duší vaší firmy. Pokud ji máte dobře popsanou, umožní vám to lépe vybírat své zaměstnance, dělat důležitá rozhodnutí i srozumitelně komunikovat. V době stále častější práce na dálku nebo z domova je potřeba udržet funkční firemní kulturu stále aktuálnější. Formou interaktivního workshopu Vám dáme praktický návod, jak popsat, o čem je váš firemní kmen. 
 
Co se na workshopu dozvíte?
Formou interaktivního workshopu a praktických cvičení Vás naučíme, jak popsat o čem je vaše firma. Dáme vám praktické návody, které vám pomůžou vést workshopy s vašimi zaměstnanci a manažery. Prostřednictvím těchto workshopů lépe vyjádříte své poslání, odhalíte hodnoty a nastavíte vizi a strategické milníky. Vysvětlíme vám, proč je důležité mít firemní kulturu jasně formulovanou a jak s ní dále pracovat. 
 
Co dělá Vaši firmu jedinečnou?
Vaše firemní kultura je duší vaší firmy. Umět ji popsat a předávat dál vašim lidem je důležité pro zachování charakteru, kvality i jednotné komunikace. Zamyslete se, v čem jste jedineční, co je pro vás důležité a jakým směrem jdete. 
 
PRO KOHO JE WEBINÁŘ URČENÝ?
•        Pro majitele, ředitele, HR ředitele a Happiness manažery rodinných firem
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč