← Zpět na program
Pro děti
Hravá jóga pro děti (nejen) při vadném držení těla (6 - 10 let)
↑ 13.9 15:15 ↓ 20.12 2021 15:15
Smích, pohyb, relaxace, zábava, hravost, fantazie, emoce, respekt, radost...to vše je součástí dětské jógy.

Od poloviny září pro Vaše děti otevíráme pololetní kurz hravé jógy. Bude probíhat každé pondělí v čase od 15:15. První lekce proběhne 13.9.2021, poslední pak dne 20.12.2021. Celkem 15 lekcí.

Délka trvání: 60 min
Tento kurz je určen výhradně dětem ve věku 6-10 let. 
Cena: 1200 Kč/15 lekcí 
Podložky poskytneme. Oblečení pro děti zvolte pohodlné, popřípadě se mohou převléknout na místě.

Dětská jóga se od dospělé zcela liší a to v tom, že je to především hra. Jejím cílem je, aby se děti naučily lépe vnímat své tělo a naučily se s ním ohleduplně zacházet. Živé děti  zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti a pomůže jim dodat sebevědomí, díky nesoutěživému prostředí. Každá lekce je doprovázená příběhem či tématem, podle lidových tradic, svátků, významných dnů či přání dětí. Hrajeme si, povídáme, protahujeme, zkoušíme jógové pozice, cvičíme ve dvojicích, ve skupinkách, učíme se správně dýchat a nakonec lekce i relaxovat ať už v podobě drobného tvoření, malování nebo posloucháním hudby na podložkách v doprovodu aromaterapie.
Kroužek je vhodný i pro děti s vadným držení těla ( ploché nožky, vpáčený hrudník vystouplé lopatky, kulatá záda...) a také i jako kompenzační trénink aktivních sportovců (kde často, později jednostrannou zátěží vznikají problémy s vadném držení těla).

Fotogalerie

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč