← Zpět na program
Jazykový kurz pro děti, Pro děti, Cizí jazyk
Angličtina hrou (8 - 10 let)
↑ 14.9 15:00 ↓ 25.1 2023 16:00
Pravidelný zábavný kurz anglického jazyka pro děti ve věku 8 - 10 let. Kurz bude probíhat každou středu od 14. 9. 2022 v čase 15 - 16 h.

Kurz angličtiny pro děti od 8 do 10 let zábavnou formou napomáhá k přirozenému osvojování anglického jazyka. V kurzu nebudeme používat učebnice, veškerá výuka bude probíhat neformálním způsobem. Lekce jsou plné her, písniček, vícesmyslových aktivit, pohybu, povídání a tvoření. Skrze tyto aktivity se děti naučí spoustu nových slovíček z oblasti každodenního života a budou schopny mluvit o sobě, své rodině, kamarádech, škole a zájmech. Hlavním cílem kurzu je podpořit kladný vztah k anglickému jazyku.

Cena: 2550 Kč/ 17 lekcí

V případě volné kapacity lze do kurzu nastoupit v průběhu pololetí. Vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí. 

Fotogalerie

Bc. Hana Mifková Jančíková

lektorka anglického jazyka
Paní Hanka vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč