← Zpět na program
Sandra Pogodová & Richard Pogoda: Hoď se do pogody
17.9 18:00
Sandra Pogodová v rámci vydání své nové povídkové knihy Hoď se do pogody nabízí zbrusu novou zábavnou talk show. Spolu se svým otcem, hercem a muzikantem Richardem Pogodou, vás provede večerem plným zábavných povídek, vzpomínek na slavné osobnosti a celé to proloží spoustou skvělých písní.

Ve vzpomínkách bude figurovat například Miroslav Horníček, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Pavel Dostál, František Řehák, Jiří Suchý, Emil Viklický či Petr Novotný. Zazní písně Ježka, Voskovce, Wericha, Suchého, Šlitra, evergreeny první republiky a třicátých, čtyřicátých let světové hudby. Vzpomeneme také na šansony Pavla Dostála.

Na závěr večera proběhne autogramiáda knihy, která se stala bestsellerem.
Knihu bude možné zakoupit na místě.

Fotogalerie

Richard Pogoda

skladatel, pianista, zpěvák a moderátor
Richard Pogoda, otec Sandry Pogodové, je skladatel, pianista, zpěvák a moderátor. Dlouhá léta tvořil autorskou dvojici spolu s Pavlem Dostálem.

Jezdil také víc jak deset let s Miroslavem Horníčkem na jeho vystoupeních jako hudební doprovod. Pro Miroslava Horníčka Richard Pogoda komponoval také hudbu, například ke hře Tvrďák. Byl jeho doprovodným pianistou v představení Hovory H O V W.

Sandra Pogodová

herečka a zpěvačka
Sandra Pogodová se narodila v roce 1975 Olomouci. Vyrůstala v rodině se silným vztahem ke kultuře a umění. Chodila na speciální základní školu s hudebním zaměřením, kde v rámci výuky navštěvovala pěvecký sbor a hrála na housle a flétnu. Ve čtrnácti letech úspěšně složila talentové zkoušky a v září 1989 nastoupila na Státní Konzervatoř v Praze, obor hudebně-dramatický.

Během studií začala hrát v různých divadlech, filmech a v televizi. V roce 1998 se odstěhovala na rok do New Yorku a po svém návratu se opět začala věnovat své profesi.

Moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1. Vedle herectví se živí také zpěvem a v minulém roce 2019 jí vyšel první literární počin. Je jím povídková kniha Hoď se do pogody, kterou napsala spolu se svým otcem a která se stala bestsellerem.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč