← Zpět na program
Jóga, Pro dospělé, Pohybové aktivity
NOVINKA! Harmonizující jóga pro dospělé/ průběžný kurz - možné chodit i na jednotlivé lekce
↑ 8.2 18:15 ↓ 13.6 2024 19:30

Kurz klasické jógy pro všechny, kteří se chtějí protáhnout a harmonicky posílit celé tělo.

Zaměříme se na správné a bezpečné provedení pozic (ásan), práci s dechem a relaxační i koncentrační techniky.

Díky vědomému pohybu zvýšíme flexibilitu těla, posílíme svaly a uvolníme přetíženou mysl.

Každý čtvrtek od 8.2. do 13.6. 2024 (s výjimkou jarních prázdnin) od 18.15 do 19.30.

Cena: 2040 Kč/17 lekcí


Lektorka: Ing. Pavlína Mikulová, PhD.

POZOR! Je možné chodit i na jednotlivé lekce - cena 120 Kč. Stačí zavolat nebo poslat sms na 702 217 089, že přijdete. Platba hotově na místě u manažerky nebo v kavárně. 

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 
volná místa
2 040 Kč

Ing. Pavlína Mikulová, PhD.

lektorka
Ahoj, moje jméno je Pavlína, odjakživa miluji pohyb a už několik let i práci s myslí. Dokonalé kombo, které jsem objevila v józe!
V roce 2020 jsem se stala certifikovaným instruktorem jógy. Tehdy jsem dostala teoretický návod na práci s tělem a myslí, a k tomu jako bonus inspiraci ze života jogínů. Praxe s mým vlastním tělem a myslí mě provází dodnes, a jsem přesvědčena, že bude provázet už navždy.

Mým prvotním záměrem praktikování jógy bylo posílit svalstvo a narovnat především záda. Tento záměr považuji v současnosti za vedlejší, stále však stejně podstatný!
Jóga je pro mě potěšení ze života samého. Jóga není jen cvičení, je to filozofie, která má mou velkou přízeň. Dnes už vím, že tím hlavním záměrem je pro mě „žít jógu“. Trénovat tělo a mysl. Na józe je úžasné, že nabízí každému něco a přináší s sebou jen to dobré. Spojením „žít jógu“ mám na mysli žít každodenní činnosti v souladu s sebou. Najít soucit. Najít rovnováhu. Umět vnímat a žít to, co probíhá právě teď na tomto místě. Nic víc a nic jiného.

Je to běh na dlouhou trať, je to celoživotní cesta, která mě nesmírně fascinuje!

Kromě jógy, miluji poznávat svět a užívat si přírody – hory i nekonečně dlouhé pláže. Mám ráda lidi, protože každý v sobě nese něco vzácného. Lidé jsou nekonečný zdroj inspirace.

Jsem absolventkou VŠ, kde jsem se věnovala oboru kvality. V současnosti i v kvalitě pracuji a velice si své práce vážím. Kromě každodenní kvalitativní agendy, už druhý rok pravidelně praktikuji jógu s mými skvělými kolegy. Józe jsem se věnovala už předtím, dohromady tedy intenzivně doprovází můj život již téměř 5 let. Upřednostňuji původní, pomalou, jógu, která nekombinuje velké množství pozic, ale zaměřuje se na kvalitu provedení menšího počtu pozic a jejich maximálního prožití během jedné lekce.
Těším se na naše společná setkání!
Pavlína Mikulová
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč