← Zpět na program
Jazykový kurz pro děti, Vzdělávací kurz
Francouzština hrou pro děti (8-12 let) s překvapením na závěr
↑ 25.9 15:00 ↓ 29.1 2024 16:00
Tento kurz nabízí hravý přístup k výuce francouzštině s využitím zajímavých vyprávění, obrázků, pohádek, písniček a her.

Každá lekce se skládá z různých zábavných aktivit a zahrnuje také tvořivou činnost, aby se děti naučily základy francouzského jazyka a bavilo je to. A na konci kurzu děti čeká překvapení!

Každé pondělí od 25.9. 2023 do 29.1. 2024 (s výjimkou zimních prázdnin) od 15.00 do 16.00

Cena: 1980 Kč/17 lekcí

Lektorka: Mgr. Jaroslava Mathon

Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

Mgr. Jaroslava Mathon

lektorka
Francouzština mne provází od mých 16 let, kdy profesor francouzštiny na střední škole přesvědčil mě a dalších 12 dívek o kráse tohoto jazyka. Své studium jsem si pak prohloubila na jazykové škole díky vedení skvělé Pavly Křížkové. Během mých vysokoškolských studií ve Francii (na Univerzitě Franche Comté) mi přešla francouzština do krve. Potřebovala jsem ji všude, a zkoušky z práva či ekonomiky jsem samozřejmě skládala v tomto jazyce. On tam nikdo česky nemluvil :-) Svou znalost francouzštiny jsem pak potvrdila i nejvyšší mezinárodní zkouškou DALF. Ve svém profesním životě jsem pracovala s řadou francouzských specialistů, a tak jsem ještě pochytila slovník z technických oborů. Překlady, tlumočení a výuka jsou stále jednou z mých činností. Aktuálně vyučuji spíše pro radost v různých organizacích či školách, a také soukromě. Mám pak radost, když dívenka na střední škole si pak zlepší známku až na jedničku, či dospělí žáci najednou zjistí, že rozumí šansonům či filmům. Výuku vždy přizpůsobím tomu, koho vyučuji, aby pro něj byla radost se s tímto krásným jazykem a francouzskou kulturou seznámit.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč