← Zpět na program
Cizí jazyk
English Camp s Artíkem
↑ 11.7 08:00 ↓ 15.7 2022 16:00
Ahoj kluci a holky! Rádi bychom Vám nabídli týden plný aktivit, her a tvoření, při kterých si nejen užijete zábavu, ale také si procvičíte a zdokonalíte svoji angličtinu. Ale žádného biflování se přes prázdniny bát nemusíte! Vše probíhá zábavnou formou a především si vyzkoušíte používat angličtinu v reálných situacích. Aktivity jsou vhodné pro všechny úrovně angličtiny!

Kdy: 11.–15. 7. 2022, každý den 8:00–16:00 hod. 
KDE: centrum ART RUBIKON (Dobnerova 1375/24a, 779 00 Olomouc), hřiště (tělocvična) ZŠ Stupkova, parky, výlet do přírody a další
Lektorka: Bc. Hana Mifková
Cena: 2 990 Kč (obědy, svačinky a pitný režim zajištěn).
V případě přihlášení sourozenců Vám bude poskytnuta sleva 15% na druhé přihlášené dítě. Pokud budete chtít tuto slevu využít, prosím kontaktujte nás na níže uvedené e-mailové adrese, bude Vám vystavena FA s touto slevou.

Závaznou přihlášku s doplňujícími informacemi a další potřebné dokumenty naleznete v příloze této události.
Vyplněnou a podepsanou přihlášku je nutno zaslat předem na e-mail: art@artrubikon.com, nebo přinést osobně k nám do centra. 
Zdravotní posudek a prohlášení o bezinfekčnosti se odevzdávají při nástupu dítěte na tábor. 

Fotogalerie

Bc. Hana Mifková Jančíková

lektorka anglického jazyka
Paní Hanka vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč