← Zpět na program
Seberozvoj
Bylinková zahrádka u vás doma aneb když bylinky léčí
↑ 5.5 2022 17:30 ↓ 20:00
Přijďte si poslechnout zajímavou přednášku o léčivé síle bylinek.
Součástí večera bude i možnost zakoupit si přírodní léčivé produkty a poradit se o nich přímo s paní Jarmilou Podhornou!

B Y L I N K Y - Přírodní léčba, která vás po nemoci postaví na nohy.
Jaké problémy mohou vzniknout po virovém onemocnění, jak je řešit a jak postupovat při doléčování? Dají se zdravotní neduhy odstranit přírodní cestou? Co jsou to gemoterapeutika a jaké mají účinky? Jak nastartovat imunitní systém? Mimořádný příběh paní Mgr. Podhorné a její znalosti Vás budou fascinovat.

Kdy: 05. 05. 2022 v 17:30 - 20:00 hod.
Cena: 50 Kč (senioři a studenti 30 Kč) 

Fotogalerie

Mgr. Jarmila Podhorná

přednášející
Paní Mgr. Jarmila Podhorná vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializuje se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč