← Zpět na program
Představení, Umělecká
Buď v pogodě - Sandra Pogodová a Richard Pogoda
↑ 10.9 2021 18:00 ↓ 20:00
Mám intenzivní pocit, že zatímco jiní stáli před narozením frontu na chytrost a šikovnost, já jsem se omylem zatoulala ke stánku, kde rozdávali nemotornost a nepoučitelnost. Můj život je plný karambolů a neskutečně skutečných šlamastyk, které by kohokoliv jiného asi vyřadili z provozu. Jenomže já jsem si vybrala rodinu, která je komplet tak nádherně uhozená, že do ní se svojí nemožností zapadám jak brambora do řádku. Této přehlídce potrhlých jedinců však vládne jeden, který je nepsaným králem nás všech. A sice můj tata. Je to opravdový mistr nepravděpodobnosti a držet s ním krok, není vůbec lehké. Chcete-li si zvednout sebevědomí a dokázat si, že na tom nejste zas tak špatně, jsme tu pro vás! Tady jsou naše další příběhy, naservírované jak na zlatém tácu. Dušujeme se s tatou, že vše co se zde o nás dozvíte, je svatosvatá pravda. Takže přejeme dobrou chuť a doporučujeme konzumovat po malých soustech, aby vám nezaskočilo.

Fotogalerie

Sandra Pogodová

herečka a zpěvačka
Sandra Pogodová se narodila v roce 1975 Olomouci. Vyrůstala v rodině se silným vztahem ke kultuře a umění. Chodila na speciální základní školu s hudebním zaměřením, kde v rámci výuky navštěvovala pěvecký sbor a hrála na housle a flétnu. Ve čtrnácti letech úspěšně složila talentové zkoušky a v září 1989 nastoupila na Státní Konzervatoř v Praze, obor hudebně-dramatický.

Během studií začala hrát v různých divadlech, filmech a v televizi. V roce 1998 se odstěhovala na rok do New Yorku a po svém návratu se opět začala věnovat své profesi.

Moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1. Vedle herectví se živí také zpěvem a v minulém roce 2019 jí vyšel první literární počin. Je jím povídková kniha Hoď se do pogody, kterou napsala spolu se svým otcem a která se stala bestsellerem.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč