← Zpět na program
Angličtina pro mírně pokročilé - dospělí
↑ 27.9 17:00 ↓ 24.1 2024 18:00
Kurz angličtiny pro mírně pokročilé je určen všem, kteří už mají se studiem angličtiny zkušenost, znají základní gramatiku a zvládnou jednoduchou konverzaci. Lekce budou zaměřené zejména na rozmluvení se, rozšíření slovní zásoby a na upevnění a zdokonalení dosavadních jazykových znalostí a dovedností. Budeme pracovat s autentickými materiály (články, podcasty, videa, seriály). Lekce budou probíhat v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup, ale zároveň poskytuje i výhody skupinových prací, dialogů a diskusí, které mají zásadní vliv na zvyšování jazykové úrovně.
Doporučená úroveň A2.

Každou středu od 27.9. do 24.1. (s výjimkou zimních prázdnin) od 17 do 18 hodin.

Cena: 2550 Kč/17 lekcí
Lektorka: Bc. Hana Mifková Jančíková

Navazující kurz v druhém pololetí bude probíhat od února do června.

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

Bc. Hana Mifková Jančíková

lektorka anglického jazyka
Paní Hanka vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč