← Zpět na program
Jazykový kurz pro dospělé, Cizí jazyk
Angličtina pro mírně pokročilé - dospělí
↑ 15.2 17:00 ↓ 31.5 2023 18:00
Kurz angličtiny pro mírně pokročilé je určen všem, kteří už mají se studiem angličtiny zkušenost, znají základní gramatiku a zvládnou jednoduchou konverzaci. Lekce budou zaměřené zejména na rozmluvení se, rozšíření slovní zásoby a na upevnění a zdokonalení dosavadních jazykových znalostí a dovedností. Budeme pracovat s autentickými materiály (články, podcasty, videa, seriály). Lekce budou probíhat v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup, ale zároveň poskytuje i výhody skupinových prací, dialogů a diskusí, které mají zásadní vliv na zvyšování jazykové úrovně.
Doporučená úroveň A2.
Každou středu od 15.2. do 31.5. (s výjimkou jarních prázdnin) od 17 do 18 hodin.
Cena: 2600 Kč/15 lekcí
Můžete se přihlásit i v průběhu kurzu, vypočítáme vám cenu dle zbývajících lekcí. 

Bc. Hana Mifková

lektorka anglického jazyka
Hana Mifková vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč