← Zpět na program
Jazykový kurz pro dospělé, Cizí jazyk
Angličtina pro mírně pokročilé
↑ 2.3 18:00 ↓ 29.6 2022 19:00
Kurz angličtiny pro mírně pokročilé je určen všem, kteří už mají se studiem angličtiny zkušenost, znají základní gramatiku a zvládnou jednoduchou konverzaci. Lekce budou zaměřené zejména na rozmluvení se, rozšíření slovní zásoby a na upevnění a rozšíření dosavadních jazykových znalostí a dovedností. Budeme pracovat s autentickými materiály (články, podcasty, videa, seriály). Lekce budou probíhat v malém kolektivu, který umožňuje individuální přístup, ale zároveň poskytuje i výhody skupinových prací, dialogů a diskusí, které mají zásadní vliv na zvyšování jazykové úrovně. 

Doporučená úroveň A2.

První lekce proběhne ve středu 2. 3. 2022 v 18 hod.

Cena: 3100 Kč/osoba/18 lekcí 


Fotogalerie

Hana Mifková

lektorka anglického jazyka
Hana Mifková vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč