← Zpět na program
Cizí jazyk
Angličtina hrou (4. a 5 třída ZŠ)
↑ 31.1 15:00 ↓ 19.6 2024 16:00
Tento kurz zábavnou formou napomáhá k přirozenému osvojování anglického jazyka. Nepoužíváme učebnice, veškerá výuka probíhá neformálním způsobem. Lekce jsou plné her, písniček, vícesmyslových aktivit, pohybu, povídání a tvoření. Díky tomu se děti naučí spoustu nových slovíček z každodenního života a budou schopny mluvit o sobě, své rodině, kamarádech, škole a zájmech. Hlavním cílem kurzu je podpořit kladný vztah k anglickému jazyku.
Kurz je určený pro děti ze 4. a 5. třídy.

Každou středu (s výjimkou jarních prázdnin a státních svátků) od 31.1. do 19.6. 2024 od 15 do 16 hodin.

Cena: 2550 Kč/ 17 lekcí


Lektorka: Bc. Hana Mifková Jančíková

Při registraci se dá kurz zaplatit přes platební portál Go Pay, který máme na našem webu u registrací nastaven.
Úhrada může být taktéž provedena platbou na náš bankovní účet u ČSOB, tj. 278743570/0300 (do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a název kroužku či kurzu) nebo hotově v našem centru po domluvě s manažerkou, telefon: 702 217 089. 

Bc. Hana Mifková Jančíková

lektorka anglického jazyka
Paní Hanka vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč