← Zpět na program
Workshop
Večerní rodinné konstelace s Monikou Večeřovou
↑ 9.1 2022 17:00 ↓ 20:00
Co jsou Rodinné Konstelace?
Je to metoda hromadné nebo také individuální terapie, kterou v 60. letech v Německu vyvinul Berth Hellinger. Tato metoda se rozšířila do celého světa a využívá ji mnoho lékařů, terapeutů či psychologů.
Velmi často se stává, že nevědomé programy a rodinné zatížení se nám negativně promítají do našeho vlastního života a často se opakují z generaci na generaci. My jakoby stále opakujeme stejné chyby – opakované problémy v partnerských či pracovních vztazích, zdravotní či psychické problémy, výchovné problémy s dětmi, nemožnost otěhotnět nebo donosit dítě. Rodinné konstelace jsou terapeutickou metodou, která odhaluje tyto nevědomé vlivy v našich rodinách a pomáhá, aby se už neopakovaly.
Rodinné konstelace mají příznivý vliv na každého účastníka bez ohledu na jeho dosavadní znalosti či zkušenosti.

Jak Rodinné Konstelace probíhají?
Klient popíše terapeutovi v krátkosti svůj problém v jedné či několika větách. V tomto případě platí - čím méně informací, tím lépe. Protože se pracuje s podvědomím, kde nepotřebujeme vědět tolik informací ve srovnáním s klasickou psychologií.
Ve skupinové terapii, si klient vybere z řad účastníků, zástupce sebe a jeho problému. Tito účastníci se postaví či klient je sám rozestaví tak, jak to cítí. Účastníci pouze vnímají různé podněty a snaží se nezapojovat mysl, dělají jen pouze to co cítí.
Terapeut komunikuje jak s klientem tak i s účastníky a vede a usměrňuje celou “konstelaci”.

Cena: 850,- Kč vlastní konstelace (max. 5 účastníků s vlastní kostelací) a 600,- Kč pouze účastník bez konstelace, hráč. 
Kapacita: maximální počet všech účastníků je 15 osob.
volná místa 15/15
850 Kč

Fotogalerie

Monika Večeřová

lektorka jógy
Dlouhodobě pobývala v cizině, a to především v Latinské Americe, kde díky místním mistrům nasbírala a prohloubila vědomosti a zkušenosti z duchovního života a jógy. Jóga se stala filozofií Moničina života a nadále se v této oblasti rozvíjí. Je pro ni nekonečnou cestou, která harmonizuje její život ve všech složkách a toto poznání ráda sdílí se všemi lidmi, kteří o to mají zájem. V současné době také školí učitele jógy online.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč