← Zpět na program
Seminář, Manažeři
Jak vést a řídit ryze ženský tým
↑ 24.3 2021 10:00 ↓ 16:00
V současné době jsme svědky důležitého posunu v pracovním prostředí. Na jedné straně stále potřebujeme dosáhnout vynikajících výsledků, realizovat plány a vyhrát nad konkurencí, na druhé straně se čím dál víc klade důraz na schopnost navazovat vztahy, pečovat o ně a umět individuální přístup. S trochou nadsázky: vedle typicky mužského přístupu tu je nová potřeba ženského přístupu. 
Ve smíšených týmech to jde snadněji, i když i tam o sebe mužský a ženský svět často křísnou. Jak to ale máme zařídit, když máme k dispozici jen jednu stranu mince?
Náš kurz Vás provede originálním pojetím toho, jak se v práci projevuje a jak funguje ženský a mužský princip. Ujasníte si, které kusy vedení a řízení lidí jdou přirozeně lépe ženám a které mužům a proč tomu tak je.  Ukážeme si, které kvality (činnosti, komunikace) je potřeba sledovat a pochválit, aby to ženský princip „slyšel“ a co dělat, když je nějakého principu „ příliš“ a nebo „málo“. Na sehrávkách si osaháme, jak a za co ženy ocenit, aby byly spokojené a jak podpořit ženu, která na sebe převzala mužský princip.
Zkrátka, vnitřní fungování ženského týmu Vám bude zas o kousek srozumitelnější a budete ho umět řídit k úspěchu s větší radostí, klidem a respektem.
Kurz je určen všem manažerům, kteří pracují s převážně ženským týmem nebo těm, kteří považují znalost fungování mužského a ženského principu ze chytrý střípek do mozaiky manažerského řemesla.

Obsah semináře:
1. Požadavky současného pracovního prostředí: Tlak na výkon X potřeba budovat vztahy.
2. Projevy mužského a ženského principu v manažerském řemesle, srovnání ve vedení a řízení lidí.
3. Nadhled - ženský princip v práci a jeho projevy. Ženská motivační trojčlenka.
4. Kvality a pasti ženského přístupu.
5. Rozhled - mužský princip v práci a jeho projevy. Mužská motivační trojčlenka.
6. Kvality a pasti mužského přístupu.
7. Když mužský princip chybí - Projevy absence mužského principu v ženském kolektivu.
8. Jak si ženy v ryze ženském kolektivu nahrazují mužský princip.
9. Konstrukce zpětné vazby a ocenění pro ženské / a mužské ucho.
10. Praktická sehrávka zpětné vazby.

Seminář bude probíhat od 10:00 do 16:00.

Při registraci 2 a více osob Vám vystavíme fakturu s 10% slevou.
volná místa 11/12
3 900 Kč

Fotogalerie

Ing. Vladimíra Roldánová

lektorka, konzultantka, kouč
Trenérka, konzultantka a kouč, členka EMCC, se zaměřením na vedení procesu změny, optimalizaci procesů, zlepšování obchodních dovedností, práci pod tlakem a prevenci manipulace (autorská know-how). Má 20letou zkušenost z oblasti výrobních firem, obchodu a bankovnictví. Je zakladatelkou platformy SPČR Fórum Industriale, praktická řešení pro výrobní sféru. Autorka úspěšných dlouhodobých programů koučování ke změně životního postoje.

Lektorka říká: ,,Vedu otevřené semináře manažerských dovedností a semináře o tom, jak pracovat se změnou. Za těch 18 let jimi prošly tisíce lidí. Mnoho z nich se ke mně vrací do koučovacího programu. A mnoho z nich mě oslovuje k tomu, abych pomáhala formovat postup při realizaci složitých změn uvnitř jejich firem.
Zkušenosti z managementu, projektů v rámci Svazu Průmyslu a dopravy ČR, stovek seminářů a úspěšně dokončených projektů mi umožňují rychle porozumět potřebám klientů i společností a rozvíjet to, o co opravdu jde. A to jste Vy."
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč