← Zpět na program
Seminář, Seberozvoj
Emoční inteligence v mezigeneračních vztazích: Jak kultivovaně zvládat náročné komunikační situace
↑ 3.9 2020 09:00 ↓ 16:00
Seminář je zaměřen na emoce jako zdroj energie a jejich rozdílnou dynamiku v mezigeneračních vztazích (student/učitel, rodič/dítě, nadřízený/kolega, snacha/tchýně). Naučíte se určovat si své hranice, rozeznat manipulativní jednání a účinně se mu bránit.  Poznáte, jak rozlišovat emoce, regulovat je a předcházet emočnímu přestřelení. V praxi si vyzkoušíte, že se dá cítit dobře i v nepříjemných podmínkách. 

Pochopit rozdílnost chování a emočního vyjadřování v mezigeneračních vztazích, pochopit nutkání jiné generace, naučit se bránit manipulaci a naučit se odpouštět. Seminář vysvětluje různé emocionální potřeby v rozdílných fázích věku člověka od dětství, přes dospívání, dospělost, zralost až do pokročilého stáří, rozpoznání příznaků mezigeneračního strachu a úspěšné metody k jeho zvládání.

Velmi rádi bychom Vás pozvali na seminář Jitky Ševčíkové jedné z nejoblíbenějších a nejfundovanějších lektorek, mentorek a kouček. Příjemnou, nenásilnou a velmi motivační formou Vás provede tématem, které se prolíná životem každého z nás a to mezigeneračními vztahy, ať už v rovině rodinné nebo pracovní či vzdělávací.

Fotogalerie

Jitka Ševčíková, MBA

lektorka, mentorka, kouč
Jitka Ševčíková (1969) vystudovala ekonomii, marketing a emoční inteligenci. Patří mezi vyhledávané lektory, mentory a kouče v oblasti zvládání emocí a stresové odolnosti.
Od roku 2010 lektoruje dovednosti v oblasti emoční a pozitivní inteligence, prevence stresu a vyhoření, zdravého spánku, zlepšování rétoriky a komunikačních dovedností, konflikt managementu, work life balance a práci v hladině alfa (optimální mozkové frekvenci).

V ČR koordinuje a lektoruje vzdělávací projekt Brillant Brain s MUDr. Michaelou Karsten, trojnásobnou světovou paměťovou rekordmankou. Spolupracuje s Českou televizí, Českým rozhlasem, přednáší na vysokých školách (Karlova univerzita, VUT Brno, Masarykova univerzita), na kongresech a konferencích, publikuje v life magazínech, odborných médiích i na webu Psychologie. Pořádá semináře v České republice, v Indonésii, na Srí Lance, Filipínách, Mauriciu, a na Azorách.

Mentoruje a podporuje několik filantropických projektů. Je spoluautorkou knihy S láskou i rozumem (Albatros, C- Press 2015). V roce 2017 převzala na festivalu Všem ženám cenu „Ostara“ za celospolečenský přínos. Byla nominována na Ženu roku a Lektorku roku. V roce 2019 s kolegy založila Family Business Academy (FBA) pro koncepční vzdělávání rodinných firem.

Mezi její prestižní klienty patří firmy: ŠKO-Energo, Güehring, Enteria, Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, Smurfit Kappa, JUST Nahrin, Česká spořitelna, Tatrabanka, Arcelor Mittal, Bayer, Seznam.cz, KIKA, Dixons Carphone, GE Money, Hewlett-Packard, Ogilvy, Johnson & Johnson, Plzeňský Prazdroj, Dopravoprojekt, Strabag, Eurovia, Cetelem, VUT Brno, AXA, Unicredit Leasing, Festool, Policie ČR, Ministerstvo zahraničných vecí SK a další.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč