← Zpět na program
Výtvarné kurzy a dílničky pro mládež a dospělé, Malba & kresba
Art dílna od 8 do 99 let: Kresba postavy a rukou
↑ 13.3 2021 09:30 ↓ 11:30
Rudkou a uhlem si procvičíme základní kresbu rukou a lidské postavy, v ceně workshopu je veškerý materiál. Ruce jsou v kresbě výzva, proto se na ně zaměříme a anatomicky si rozložíme jejich tvar. Nakreslíte si ruku podle předlohy i tu svou a poté se vrhneme na základní kresbu lidské postavy už pouze podle obrázku před sebou. Vysvětlíme si kresbu proporcí i stínování, ve všem půjdeme krok za krokem. Kurz je určen i úplným začátečníkům a jeho cíl je zlepšit Vaši dovednost v kresbě rukou, postavy a správných proporcí.  
volná místa 12/12
300 Kč

Fotogalerie

MgA. Anna Sypěnová

malířka, učitelka výtvarného oboru na ZUŠ
Anna Sypěnová je vystudovaná malířka, její studium započalo na SUPŠ Uherské Hradiště (obor užitá malba) a pokračovalo na Fakultě výtvarných umění VUT Brno, ateliér Malba 1 (ak. mal. Tomáš Lahoda, MgA. Vasil Artamonov). Vystavuje obrazy, učí na ZUŠ a lektoruje kurzy pro dospělé.

V posledním roce se zabývá sakrálními křesťanskými tématy. Baví ji vznikání prostoru a iluze skutečnosti. Její tvorbu si můžete prohlédnout zde.

Má ráda hravé prostředí výuky, kde si může vymýšlet nové nápady a otvírat tak lidem skryté možnosti. Podle Anny Sypěnové vede výtvarná tvorba k sobě, jsme v ní se sebou a můžeme se také lépe pochopit, když ve svém díle čteme.
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč