← Zpět na program
Jazykový kurz pro děti
Angličtina hrou (11 - 14 let)
↑ 2.2 16:00 ↓ 22.6 2022 16:00
Pravidelný kurz anglického jazyka, který zábavnou formou pomáhá dětem v rozvoji jejich znalostí a dovedností. Kurz je určen dětem ve věku 11 - 14 let a bude se konat každou středu (od 02. 02. 2022) v čase 16 - 17 h.

Kurz angličtiny pro děti od 11 do 14 let je zaměřen na rozvoj jazykových dovedností a podporu pozitivního vztahu k cizímu jazyku. Výuka probíhá formou her, interaktivních a vícesmyslových aktivit, během kterých dochází k upevnění jazykových znalostí. Využívat budeme také sledování videí, seriálů či úryvků filmů v originálním znění, na které budeme navazovat dalšími aktivitami. V rámci kurzu si děti rozšíří slovní zásobu a zdokonalí se jak v porozumění mluvenému a psanému textu, tak ve vyjadřování se v angličtině. Témata lekcí budou přizpůsobena skutečným zájmům a koníčkům dětí ve skupině.

Cena: 3100 Kč/20 lekcí

Kurz bude otevřen v případě 3 přihlášených účastníků. 
volná místa 6/6
3 100 Kč

Fotogalerie

Hana Mifková

lektorka anglického jazyka
Hana Mifková vystudovala anglistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala také kurz pedagogické propedeutiky a jazykový pobyt v Anglii. Od roku 2012 se věnuje individuální výuce dětí i dospělých a má tři roky zkušeností s vedením skupinových kurzů angličtiny. 

V jejích hodinách panuje přátelská a uvolněná atmosféra. Lekce jsou zábavné a různorodé s využitím autentických materiálů; kurzy pro děti jsou plné her a tvůrčích aktivit. Obsah lekcí lektorka vždy přizpůsobuje potřebám a zájmům studentů. 

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč