← Zpět na program
Bádání, Pro děti, Přírodovědné aktivity
Zvídaví badatelé ( 6- 12 let)
↑ 9.3 15:45 ↓ 15.6 2023 16:45
Děti se budou jako malí badatelé pravidelně seznamovat s přírodou (zvířaty, rostlinami, houbami) a nebude vynechána ani ekologie. Zajímavými pokusy, ukázkami a na konkrétních příkladech se budou učit, jak to v systému přírody funguje. Formou poutavé výuky budou prohlubovat svůj vztah k přírodě kolem sebe. Povedou ho dvě studentky 2. ročníku Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého, Eva Svedoková a Anna Marie Tvarůžková, které v Olomouci spolupracují v rámci dětských aktivit s oblíbenou Pevností poznání.
Kurz v tomto pololetí zahrnuje 15 lekcí.
Každý čtvrtek od 9.3. do 15. 6. od 15.45 do 16.45.
Cena: 1700,- Kč

Anna Marie Tvarůžková

lektorka
Jsem studentkou druhého ročníku biochemie na přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého. Práci s dětmi se věnuji už dlouhou dobu, kdy jsem začala jako vedoucí na dětských táborech. Již více jak rok pracuji na Pevnosti poznání, kde učím děti zejména o chemii. Nyní se také ale věnuji přípravě různých výukových programů, což mě baví, jelikož rozvíjím svou kreativní stránku. Mezi mé záliby patří čas strávený v přírodě ideálně s přáteli a psem. Dále se zajímám o zdravý životní styl a vaření. 


Eva Svedková

lektorka
Celoživotní zájem o přírodní vědy mě přivedl až k vysokoškolskému studiu biochemie, které ve volném čase doplňuji aktivním odpočinkem a různými sporty, což mi nejvíce "dobíjí baterku". Ráda své nasbírané poznatky předávám dál a také (nové) věci tvořím, proto působím jako animátor a lektor programů v chemické laboratoři Pevnosti poznání.  
Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč