← Zpět na program
Život v hlavě - příměstský tábor pro děti 6 - 10 let
↑ 25.7 08:00 ↓ 29.7 2022 16:00
Ahoj kluci a holky! Rádi bychom vás všechny pozvali na tábor plný pohybových her a aktivit, soutěží, zážitků, nových kamarádů a pohody, jehož program je inspirovaný filmem V hlavě!

Kdy: 25.–29. 7. 2022, každý den 8:00–16:00 hod. 
Zahájení dne: vždy v centru ART RUBIKON (Dobnerova 1375/24a, 779 00 Olomouc)
Sportovní aktivity: hřiště (tělocvična) ZŠ Stupkova, parky, výlet do přírody a další
NÁPLŇ: Pohybové hry, soutěže, opičí dráhy, taneční programy, SLACKLINE, cvičení na rozvoj pohybových dovedností, psychomotorické hry a mnoho dalších kreativních aktivit.
Lektorka: Mgr. Kristýna Janečková (FTK UP)
Cena: 2 990 Kč (obědy, svačinky a pitný režim zajištěn).
V případě přihlášení sourozenců Vám bude poskytnuta sleva 15% na druhé přihlášené dítě. Pokud budete chtít tuto slevu využít, prosím kontaktujte nás na níže uvedené e-mailové adrese, bude Vám vystavena FA s touto slevou.

Závaznou přihlášku s doplňujícími informacemi a další potřebné dokumenty naleznete v příloze této události.
Vyplněnou a podepsanou přihlášku je nutno zaslat předem na e-mail: art@artrubikon.com, nebo přinést osobně k nám do centra. 
Zdravotní posudek a prohlášení o bezinfekčnosti se odevzdávají při nástupu dítěte na tábor. 

V případě jakýkoliv dalších organizačních dotazů se na nás obraťte na výše uvedené e-mailové adrese nebo na tel. čísle: +420 702 217 089. 
V případě dotazů týkajících se přímo programu a náplně tábora, kontaktujte prosím paní lektorku Kristýnu Janečkovou na čísle: +420 774 122 156. Fotogalerie

Kristýna Janečková


Vystudovala obor tělesná výchova v kombinaci se španělskou filologií. V současnosti je na FTK UPOL studentkou doktorského programu. Téměř celý život se aktivně i trenérsky věnovala moderní a estetické skupinového gymnastice. K jejím nejvýznamnějším sportovním úspěchům patří účast na mistrovství světa. Má instruktorské zkušenosti s přípravou a realizací zážitkového kurzu, soustředění a jiných sportovních aktivit.

Sdílet
Doporučit známému

Zůstaňte v obraze

Přihlaste se k odebírání pravidelných novinek z Art Rubikonu.

Tento prohlížeč je zastaralý a proto není podporován.
Stáhněte si prosím novější prohlížeč